Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U
2 Originele Thonet stoelen van beukenhout met gevlochten zitting, genummerd Thonet 84, 20e eeuws, 86x42x40. Cond.: U
Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm
Lederen Fauteuil in barokstijl van notenkleurig beuken, ca. 1970, 105x64cm.
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm
Notenhouten Queen-Anne 2-deurs kastje. Paneel met wortelnoten gefineerd, ca. 1970, 103x85x45cm. Cond.: G
Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U
2 Stoelen van chroom met kunstlederen zwarte zitting (1 zitting beschadigd), 20e eeuw, 79x53x56cm. Cond.: G
Ovaal Dienblad Willem III met een zwarte geschulpte rand ingelegd met mahonie en noten, ca. 1870, 59x47cm.
Mahoniehouten tafeltje met gecontourneerde rand, Engelse stijl, 50x33cm.