3 Tinnen maten, Hollands 19e eeuw, 10xø6cm. 12xø7cm en 17xø9,5cm.
Modern kunstwerk gesig. YEPH 1984. Voet van gebeeldhouwd beton. gezichten van gegoten kalkverbinding. (kleine beschadigingen). 67x15x15cm. Cond.: G
Bronzen siervaas met cloisonne techniek, Japans 19e eeuw, 37xø24cm.
Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.
Grote geelkoperen ketel op staande komfoor, rijkelijk bewerkt met gegoten ornamenten ,van latere datum ca. 1900. 122xø35cm. Cond.: G
Gietijzeren spaarpot "America" (Artillery Bank), ca. 1940, 13x18x9cm.
Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot.. Goud op snee
Beukenhouten notenkleurige staande asbak met fraai draaiwerk en bronzen greep, H.:65cm.
Heilig kruis Art Deco, eikenhouten beeld met metalen Christus(mooie kwaliteit) Gemaakt door Jan Eloy Brom, Utrecht 1891-1954 38x80cm.
Antiek schildpad sieradendoosje uit 1883 met zilver en opschrift: Olympia Deventer 1883, beschadigd. 16x8x5cm.
Grote bronzen wandluster met bronzen vrouwenfiguur, midden 19e eeuw. H:70cm.
Grote staande bronzen lamp midden 20e eeuw, met 2 stijgerende paarden, H:92cm. Later op elektriciteit omgebouwd.
Messing gegoten laatste avondmaal in mahoniehouten lijst, 46x68cm.