This website uses cookies

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Tiffanylamp 5406
Result: 200 EUR

3 Tinnen maten
Starting price 175 EUR

3 Tinnen maten, Hollands 19e eeuw, 10xø6cm. 12xø7cm en 17xø9,5cm.

Porseleinen beeld
Starting price 160 EUR

Porseleinen beeld

Mahoniehouten wieg
Starting price 150 EUR

Antieke mahonie houten poppenwieg,. Cond.: U

Kunstwerk diverse hoofden
Starting price 150 EUR

Modern kunstwerk gesig. YEPH 1984. Voet van gebeeldhouwd beton. gezichten van gegoten kalkverbinding. (kleine beschadigingen). 67x15x15cm. Cond.: G

2 Haardbokken
Result: 100 EUR

2 Kapitale haardbokken, brons gegoten, ca. 1880, 57x33cm.

Bronzen siervaas
Starting price 150 EUR

Bronzen siervaas met cloisonne techniek, Japans 19e eeuw, 37xø24cm.

Vaas, gegoten messing 18e eeuw.
Starting price 150 EUR

Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.

Grote messing ketel
Starting price 150 EUR

Grote geelkoperen ketel op staande komfoor, rijkelijk bewerkt met gegoten ornamenten ,van latere datum ca. 1900. 122xø35cm. Cond.: G

Gietijzeren spaarpot
Starting price 125 EUR

Gietijzeren spaarpot "America" (Artillery Bank), ca. 1940, 13x18x9cm.

Tiffany lamp
Starting price 125 EUR

Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U

Hollandse bijbel met zilveren slot
Starting price 125 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren slot.. Goud op snee

Pop A.M. 390
Result: 120 EUR

2 Messing vazen
Result: 120 EUR

2 Messing vazen met oren, ca. 1880, 32x23cm.

1 doosje
Result: 30 EUR

Houten staande asbak
Starting price 110 EUR

Beukenhouten notenkleurige staande asbak met fraai draaiwerk en bronzen greep, H.:65cm.

Crucifix
Starting price 100 EUR

Heilig kruis Art Deco, eikenhouten beeld met metalen Christus(mooie kwaliteit) Gemaakt door Jan Eloy Brom, Utrecht 1891-1954 38x80cm.

Petroleum lamp
Result: 190 EUR

Schildpad doosje
Starting price 100 EUR

Antiek schildpad sieradendoosje uit 1883 met zilver en opschrift: Olympia Deventer 1883, beschadigd. 16x8x5cm.

Grote bronzen wandluster
Result: 100 EUR

Grote bronzen staande lamp
Result: 160 EUR

Griekse brasero
Starting price 100 EUR

Griekse brasero, midden 19e eeuw, 42x52cm.

Messing voorstelling
Starting price 100 EUR

Messing gegoten laatste avondmaal in mahoniehouten lijst, 46x68cm.

Koperen snuitschaar
Starting price 100 EUR

Koperen snuitschaar , engels ca. 1840, 16x6cm.