Naar Constant Artz, 20e eeuwse kopie, olieverf op paneel, eenden aan de waterkant, 30x40cm. Cond.: U
Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U
Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U
Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Usselo 45x34cm. Cond.: U
Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U
J. de Vos, olieverf op linnen, polderlandschap met vissers, 50x70cm. Cond.: U
Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U
J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U
Meinert Volkers (Enschede 1927 -), olieverf op paneel, zomers abstact landschap, 49x40cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met koeien, 40x60cm. Cond.: U
Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G
Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren. 50x60cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.
Fernand Leger, litho op papier, 23/100, abstracte compositie, 26x36cm. Cond.: U
Bob Denneboom (1909-2001, pastel op papier, zittend naakt, 57x95cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), pastel op papier, Usselermeer, 37x80cm. Cond.: U
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), olieverf op paneel, bij de UsselerEs, 24x18cm. Cond.: U
Gesigneerd van Holten, olieverf op linnen, winterlandschap met figuren, 50x60cm. Cond.: G