This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Schilderij, berglandschap
Starting price 60 EUR

T. Wissink 20e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap, 60x90cm. Cond.: U

Schilderij, kasteel bij nacht
Result: 50 EUR

M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U

Renee Lagrange, Frans schilderij
Starting price 3.750 EUR

Gesigneerd Renee Lagrange, Franse school, olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, 115x80cm. Cond.: U

Frans pastel,
Starting price 3.750 EUR

Onduidelijk gesigneerd, F. Vatin 1879, vermoedelijk Franse school, pastel op papier, landschap met vrouw, 40x50cm. Cond.: U

J.H. Mastenbroek
Starting price 2.200 EUR

Joh. Hendrik Mastenbroek (1875 - 1945 Rotterdam), gemengde techniek op papier, opgewerkte litho ingeschilderd en gesigneerd door Mastenbroek zelf, 65x68cm. Cond.: U

Olieverf A. franke
No reserve price

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 30x122cm.

E. Steinbach, winterlandschap
Starting price 225 EUR

E. Steinbach (1878-1939), olieverf op linnen, winterlandschap met Fachwerkhuis en molen, 63x47cm. Cond.: G

F.v.Kregten
Result: 500 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G

Schilderij, bloemenpracht
Result: 320 EUR

Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U

Schilderij Nico Zwiers
Result: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

Aquarel Leo Kurpershoek
Result: 15 EUR

Leo Kurpershoek (1885 Rotterdam -1970 Enschede), aquarel op papier, huis aan de waterkant, 18x25cm. Cond.: U

Prent
Result: 10 EUR

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Henry Houben
Starting price 2.500 EUR

Henry Houben (Antwerpen 1858 - 1931), olieverf op linnen, haven omgeving Zeeland, 60x80cm. Cond.: U

Stilleven, J.H.J. Halink
No reserve price

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U

Tilly Moes, keulse pot met bloemen
Starting price 275 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, Keulse pot met bloemen, 55x86cm. Cond.: G

Schilderij R. Deggen
No reserve price

Gesigneerd R Deggen, vrouw met paard

Jan Toorop, koptische vrouw
No reserve price

Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M

2 Religieuze prenten Ary Scheffer
No reserve price

2 Religieuze prenten Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: G, “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: R

E. Rabbers
Starting price 450 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U

Bleys, pastel
Starting price 425 EUR

Cyriacus Bleys (Hoorn 1842 - 1912 Driel), pastel op papier, bloemstilleven, 74x60cm. Cond.: U

Vossenjacht
Result: 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. Vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

Aquarel naar Hundertwasser
Result: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U

Vossenjacht klein
Result: 25 EUR

Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

Rozenstilleven
Result: 100 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R