Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U
Sculptuur van een drinkebroer gemaakt van legering. Bij het rechterbeen van de man zit een olielampje verwerkt die het nog doet, ca. 1940, Cond.: R/G, 19x18x10cm.
8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G
Zittende Boeddha van tropisch hout, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk India, 23x18x11cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.
Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende man, enkele delen gelijmd, 57x18x18cm. Cond.: M
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.