This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Pennenschaal
Result: 50 EUR

Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U

Sandra Brue, pup
Result: 60 EUR

Aardewerken keramisch beeld van een liggende labrador pup met bot, gemaakt door Sandra Brue 1989 USA, 23x42x22cm. Cond.: G

Drinkebroer
Starting price 50 EUR

Sculptuur van een drinkebroer gemaakt van legering. Bij het rechterbeen van de man zit een olielampje verwerkt die het nog doet, ca. 1940, Cond.: R/G, 19x18x10cm.

8 Miniatuur gesneden dierfiguren
Starting price 60 EUR

8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G

Houten boeddha
Result: 60 EUR

Zittende Boeddha van tropisch hout, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk India, 23x18x11cm. Cond.: U

Bronzen dame
Starting price 60 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren sokkel van een dame met bloemenmand. Gesig. R. Valton eind 20e eeuw 28xØ13cm.

2 Bronzen vazen
Starting price 60 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Asbak
Starting price 65 EUR

Marmeren asbak met clown, begin 20e eeuw. 10x12,5x12,5cm.

Sculptuur van 2 meeuwen
Result: 80 EUR

Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.

Afrikaans houten beeld
Starting price 80 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G

2 Bronzen vazen
Starting price 80 EUR

2 Bronzen Jugendstil vaasjes. 5,5x5cm.

Afrikaans houten beeld
Starting price 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, enkele delen gelijmd, 57x18x18cm. Cond.: M

Afrikaanse sculptuur
Starting price 100 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Bronzen vrouw aan ketting
Starting price 100 EUR

Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.

Afrikaans houten beeld
Starting price 100 EUR

Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Starting price 100 EUR

Afrikaans houten beeld

Afrikaans houten beeld
Starting price 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G

2 Tempelornamenten
Result: 100 EUR

2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G

Sculptuur
Starting price 100 EUR

Sculptuur "'De samenhang`,H.15cm, B.12cm. Gest. B W M

Bronzen borstbeeld
Starting price 120 EUR

Bronzen borstbeeldje op marmeren voet ca. 1880, h.:16cm.

Marmeren buste, vrouw
Starting price 120 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

Afrikaans houten beeld
Starting price 120 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G

Bronzen golfspeler
Starting price 120 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.

Bronzen portret
Starting price 120 EUR

Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm