Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1, 20cm .Cond:G
Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Driedelig koperen klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Geheel in goede staat, slinger is niet origineel 37-41cm.
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G
Armband GG 585/000 met carneool. Fraaie schakelarmband met 8 ovale GG schakels voorzien van een gefacetteerde carneool. De armband is voorzien van een bakslot. Lengte 19 cm, Breedte 14 mm ca 17.4 gr
Ring GG 585/000 met granaat. Ring met grote gefacetteerde ovale granaat, 20x10 mm, gezet in een fraai versierde GG zetrand. ø 54 ca 6.0 gr
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Antieke Russische Torah pointer (jatje) van cornalein met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. 17cm Cond:G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G
Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G