Antieke Hollands zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde rechthoekige bak en Biedermeier bewerkte steel, 835/000, MT: Martinus van Leeuwen Amsterdam, JL: M 1846, ca. 38gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren 835/000 snuifdoosje Empire met getrembleerde bewerking en monogram. Voorzien van scharnier en grootkeur, MT: onleesbaar, JL: G 1841, 5,5x2cm., ca. 26 gr. Cond.: G
Matglazen ronde dekselschaal met kleine geslepen accenten en een houten deksel met Hollands zilveren dop, 835/000, MT: onleesbaar 16x10cm. Cond.: G-U
Cassette met diverse zilveren lepels een vorkje en een suikerschep ca. 106 gr. Cond R-G
Twee zilveren (835/000) gespen: 1x versierd met Zeeuwse knoppen (breukje) en 1x gesp gemaakt van een tasbeugel met getrembleerde bewerkingen, voorzien van een grootkeur, 10x7cm., totaalgewicht ca. 65g...
Zilveren 835/000 bowl, of boerenjongenslepel, ronde bak met schenktuit en lange steel met parelrand. 79 gram MT: J.M. van Kempen, Voorschoten anno 1917 19cm. Cond:G
Potloodhouder GG (585/000), gladde huls met uitschuifbaar potlood met hangeroog 8x0,5cm. Cond.: G
Prachtig Jugendstil Duits zilveren 800/000 theeservies op dienblad met glazen onderschaal bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot en groot ovaal dienblad met fraaie ribbelwerking en parelrand (geke...
Ring GG, 585/000, met briljant. Diamonde ring, model Fleuri, met strakke hoge oplopende band. In het midden zit een witgouden rozet met 7 kleine briljant geslepen diamanten, totaal 0.10 crt. SI. De mi...
Ring, GG 585/000, met briljant. Strakke vierkante ring, met strakke bewerking aan de bovenzijde met een Briljant, ca 0.06 crt. ca 2,6 gr. ø 52 Nieuw
Oorknoppen GG 585/000 met briljanten. Oorknoppen in de vorm van een bloem met in totaal 18 briljanten gezet dmv een incrustatie zetting, mooi vlak. ø 9,5 mm ca 3 gr
Ring GG 585/000 met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr
Ring GG 585/000 met briljant. GroveTiffany-achtige ring, met briljant geslepen diamant, ca 0.18 crt P ø 60 ca 10.6 gr
Bijzondere ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG parelrand, briljanten en 2 amethisten. In de bre...
Choker, GG 750/000, met briljant. Fijn gevlochten rond collier met een losse hanger, iets driehoekig met in het midden een grote briljant 0.90ct TC/SI. Naast de middensteen en aan de randen zitten nog...
Hanger GG 750/000 met briljanten. Fraaie markiesvormige hanger volledig bezet met 21 briljanten en een briljant in het hangeroog, Totaal ca 1,25 crt. 9x38 mm ca 3.25 gr
Relatieringen GG/WG 585/000 met briljant. Strakke relatieringen, merk Flamingo, met een halve WG gematteerde band en een halve glimmende GG band. Oplopend op de WG rand. In de kleinste ring zijn 4 bri...
Ring GG/WG 585/000 met briljant. Royale massieve ring, merk Aller Spanninga, met grote ronde WG cirkel met daarin een GG gladomzetting voorzien van een briljant 0.08 crt, VVS/TW. ca. 7,5 gr. ø 55 Nieu...
Ei hanger verguld Faberge stijl. Ei hanger versierd met zilverkleurige en vergulde elementen, ingelegd met blauw, lila en paars emaille. Een zijde voorzien van een adelaar en een zijde voorzien van ee...
Ei hanger verguld, Faberge stijl. Opengewerkte ei-hanger met rood en wit emaille, rijkelijk versierd met zirconia's. In het open gedeelte van de hanger is voorzien van een appel versierd met rood en g...
Ei-hanger verguld, Faberge stijl. Grote opengwerkte ei-hanger versierd met groen en zwart emaille, zirconia's en een amethist. In het open gedeelte van de hanger zit een poes uit wit metaal versierd m...
Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm
Hollands zilveren suikerpot, bol rond model met handvaten en deksel met dubbele rand en houten greepje, 925/000, MT: Koninklijke van kempen en Begeer, ca. 221gr., JL: G 1966, 15x11x11,5cm. Cond.: G-U
Geslepen kristallen vaas met o.a. florale afbeeldingen en geslepen ster op de bodem voorzien van een 835\000 zilveren bovenrand, Brimingham anno 1925 18x11 cm Cond:G
Zilveren dessertlepel, Hollands, 835/000. MT Helweg en Zn jl: O 1898 ca 66 gr 21 cm Cond G
Art Deco plated parfumflesje met floraal decor en emaille inleg. 6cm. Cond.: G
Diverse zilveren lepels en vorken, bestaande uit een petit-four schep, 2 roomlepels, 2 dessertlepelos, 2 dessertvorken, vleesvorkje , zuurvork, klontjestang, 2 theelepels en 12 zilver vergulde koffiel...
Zilveren- overlay dirigent Z1 gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U
Kristallen flacon met zilveren kraag. Sierlijke peervormige flacon met ruit- en amandelslijpsel voorzien van brede zilveren 925/000 kraag, Engels London jl A 1916. Met kegelvormig geslepen kristallen ...
Loddereinflesje, van fraai geslepen kristal met zilveren, 835/000 dop en voet met bloemmotief. Iets gedeukt 12 cm Cond R-G
Kristallen sigarettenbeker met zilveren 835/000 randen voorzien van parelrand (kleinkeur), MT: JB3 (vermoedelijk J. Bunjes Amsterdam), 8,5x13x18cm. Cond.: U
Zilveren 835/000 sardineschepje met ajourgezaagde bak met fraaie vis en een opengewerkte florale steel. MT: H.Hooykaas-Schoonhoven ca. 1930, ca.8 gr. 8,5cm Cond:G
Oostenrijks zilveren (800/000) bestek bestaande uit 6 botermessen, 5 bijpassende vleesvorken en 2 lepels (beide voorzien van bewerking). Totaalgewicht (zonder messen) ca. 227gr. L.: 17cm.
Ring zilver 925/000 met bergkristal en amethist. Royale ring met aan de bovenzijde een groot stuk bergkristal, voorzien van ruitbewerking, met daarop een florale versiering van zilver met amethisten. ...
Hanger zilver 925/000 met onyx en witte topaas. Ovale hanger met grote ovale onyx, cabouchon geslepen. Op de onyx zitten 2 halve bloemversieringen bezet met witte topazen. ø 36 x 20 mm ca 7.75 gr. ger...
Zeer fraaie sieraden set zilver 925/000 bezet met parel en zirkonia. Set bestaande uit klipoorstekers,hanger en een ring met in het midden een langwerpige vlakke echte parel, 8.5x13.5 mm. Om de parel ...
Sierlijke zilveren 925/000 ring met gekleurde zirconia's. Brede zilveren ring met groene, blauwe, roze en champagne kleurige zirconia's. De ring is gerhodineerd ø 59 ca 13.6 gr
Choker zilver, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fraaie choker met in het midden 7 grote schakels met groene steen omlijst met een florale rand bezet met markesietsteentjes. Het geheel is beves...
Collier van hematietkralen, ø 4 en 8 mm, om en om met in het midden een ivoren hanger met afbeelding van een vrouw, voorzien van GG hangeroog. lengte 60 cm. Lengte hanger 6 cm. De hanger is tevens vo...
Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakels. Lang collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. Breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca. 64.4 gr.
Ring zilver 925/000 met adelaar. Ring gemaakt in de vorm van de kop van een adelaar. Grootte 6 cm ca ø 69. ca. 63 gr.
Ring zilver 925/000 met amethist en roze tourmalijn. Brede ring met 4 rijen, om en om een rij met amethist en tourmalijn, ø 2.8-3 mm. Breedte 19 mm ø 56 ca. 10.4 gr.
Oorstekers zilver 925/000 met amethist en rhodoniet. Langwerpige oorstekers met een smaragd geslepen amethist, 8x6 mm. Om de amethist zit een rand met 4 rhodoniet stenen. 10x12 mm. ca 3.55 gr. Gerhodi...
Collier zilver 925/000 met granaat en citrien. Collier met ronde schakels en in het midden 7 ovaal gefacetteerde granaten,4x 5,5 mm, met daartussen, om en om 6 rond gefacetteerde citrienen, ø 2.9 mm. ...
Lot met 7 paar oorknoppen, zilver 925/000 met grijze en zwarte parels.
Schuitvormige kristallen schaal met strak geslepen vlakken en zilveren beugel (835/000). Hoekig gevormd met gravure-bewerking, MT: Jacobus Held Amsterdam, JL: R 1851, 24x13x17cm. Cond.: G (gerestauree...
Drie ovale fotolijstjes bestaand euit een set van twee ovale zilveren fotolijstjes, 925/000, met dubbele filetrand, gemerkt: Lunt Sterling 1185 en hierbij een ander ovaal lijstje op bolpootjes, 9cm Co...
Hollands zilveren, 835/000, couvert bestaande uit een vork en lepel met getorste steel en een fraai gegraveerd eindstuk, MT: Arie Pluut Sr. Schoonhoven, JL: G 1891, ca. 71gr., L.: 16,5cm. Cond.: G
Zilveren schaal, 925/000, Jugendstil, in bloemvorm. Versierd met een getorste rand met daartussen typische Jugendstil ornamenten. De schaal is geplaatst op 3 floraal versierde pootjes. ø 18 cm H. 7 cm...
Fraai gecontourneerde open schep, zilver 835/000, Hollands met gegraveerde bewerking. MT: Jacob Hendrik Helweg, Amsterdam. JL: N 1872 ca. 62 gr., 22 cm.
Zilveren trancheercouvert, strakmodel, voorzien van monogramgravure. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken. Cond R., 30-35 cm
Zilveren brandewijnkom met 2 opengewerkte grepen en florale motieven in bak en voet, 925/000, ca. 297gr., 26x11x8.5cm., Cond.:U
Unieke grote zilveren lepel met opengewerkte bak afbeeldend Michiel de Ruyter. bewerkte steel en beroond met met een zeilschip, 835/000, MT: onvindbaar, JL: R 1901, ca. 173gr. 30x8cm. (gerestaureerd) ...
Bijzonder loddereinflesje. Kristallen flesje met diverse slijpsels op voetje met een uiterst fraai zilveren dopje in de vorm van een schenkkannetje. 4x13 cm Cond G
Geslepen kristallen coupe 8x10cm op 835/000 zilveren voet met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten omstreeks 1870.Cond:G
Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant, afm. 9x13cm MT: Zilverstad-Schoonhoven anno 2001 Cond:G
Zilveren 925/000 fotolijst met fraaie omlijsting. 11x11cm Importkeur H.Hooykaas-Schoonhoven anno 2001
Twee Art Deco plated wijnkoelers ca. 1930 (1x W. Fischer Neoveda) 21-23cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met parel en koraal. Organisch gevormde ring met GG bladmotieven, diverse kleine cultive parels en een roze koraalkraal, ø 6 mm. Het geheel is wat hoger op de ring gezet. ø 53 ca. 4.0 ...
Ring GG 750/000 met parel. Fantasie slagring, breedte 8,5 mm, met in het midden een cultive parel, ø 6 mm. ø 58 ca 2,8 gr Nieuw
Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale zetting van getorst draad met een ovale bloedkoraal, 12x6 mm, met een mooie rode kleur. ca 2.3 gr, ø 55
Streekbroche GG 585/000 met bloedkoraal en filigrain bewerking. Markiesvormige broche met 3 bloedkoralen en een bewerkte rand. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 40x14 mm. ca 3....
Broche GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ronde broche, ø 38 mm, 19e eeuw, met in het midden een bloedkoraal. De rest van de broche is opengewerkt en versierd met schildjes en knopjes. De achterzijd...
Armband bloedkoraal en parel met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen met zoetwaterparels en bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een GG langwerpige sluiting, 14x10 mm, met filigrain en 2 bloedkoralen....
Collier bloedkoraal en parel met GG 585/000 streekslot. Collier van parel en bloedkoraal, 5 rijen, om en om. Bevestigd aan een GG ovale sluiting, 19e eeuw, met bloedkoraal en filigrain bewerking, ø 26...
Collier van bloedkoraal en parels met GG 585/000 antieke streeksluiting. Collier, 5 rijen, met bloedkoraal en parel, ø 5 mm. Bevestigd aan een GG streeksluiting, 19 e eeuws, rond model met fraaie bewe...
Ring GG 585/000 mt briljant. Mooie strakke Rensini rijring model GD met WG balkjes bezet met een briljant, 0,07 crt VSI/TW. ø 58 ca 5.00 gr. Dikte ring 2 mm Nieuwwaarde € 845,- Nieuw
Ring GG 585/000, met bewerking. Fantasie ring met in het midden een opening. Aan een zijde van de opening zit een ruwe bewerking. De rest van de ring is geheel gepolijst. ø 57 ca 4,15 gr, merk Eclat, ...
Horloge GG 585/000 Dugena. Fijn rond dames horloge, ø 17,5 mm, met sierlijke beugels. Mechanisch. Bevsetigd aan een zwarte band. ca 10.7 gr
Fijne hanger GG 585/000 met parel. Fijn GG hangertje in de vorm van een halve maan met een klein briljanten en 3 parels, ø 5 mm. 20x12 mm ca 1.5 gr
Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal. Vijf verlopende rijen met bloedkoraal, tonvormig, ø 4,5-8,5 mm. 3 Snoeren zijn het midden voorzien van een metalen bedel. Lengte ca. 50 cm., ca. 189 gr.
Dubbel collier van Bloedkoralen. Verlopend collier met bloedkoralen, tonvormig, ø 4-13 mm. De middenste grote kraal is voorzien van een metalen schild. Lengte 50 cm., ca. 61 gr.
Diverse zilver 835/000 bestaande uit: 2 lepels en 2 bijpassende vorken, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: Z 1934 en D 1938, gehamerd met gepolijst uiteinde, 1x servetband met vingerdoekband, geha...
Tafelbelletje, zilver 835/000, met fraai gevormde steel MT:.J.Schoof, Hoorn, 1925. 10x3,5cm ca. 31gr. Cond:G
Fraaie kristallen ronde schaal met waaierslijpsel en grote ster op de bodem. Aan de schaal zit een zilveren hengsel, 835/000, met parelrand, MT: C. Bos Amsterdam, JL: T 1929, 20xø26cm.
Zilveren 835\000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), JL: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16gr. Cond.: R
Kavel met 2 servetkettingen en een duimlepel: 1x unieke servetketting (plated) met staven met bloembewerking als klem, 1x zilveren (835/000) servetketting met bewerkte klemmen met lengteschuif, 1x zil...
Mooie zilveren schaal, 925/000, Engels. Ovaal model met getorste bredere rand. Voorzien van kleinkeur en belastingteken. 33x20x6 cm ca 346 gr Cond R-G
Pillendoosje, zilver, 800/000 hartvormig Duits met romantische voorstelling. 44x44xd22 mm ca 29,85 gr Cond G
Kristallen beschuitbus met sterslijpsel en zilveren knop op kristallen onderschotel (kleine chip op dekselrand). Bus: 23xø11cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 loddereindoosje met graveerwerk en opgelegd hartje, opgehoogd deksel en streepdecor. MT: G.van Ewijck, Schoonhoven, 1839. Ca. 24 gr., 4x3x2 cm Cond:G
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U
Ring zilver 925/000 met saffier en witte topaas. Brede ring met in het midden 9 ovaal geslepen stenen, 5 donker gekleurde saffieren en 4 witte topazen, ø 3.5x8.5 mm. Aan weerskanten zitten 8 witte top...
Choker zilver 925/000 met topazen en parel. Choker van ankerschakels met in het midden een stuk met navette geslepen amethisten en ronde gefacetteerde blauw topazen, om en om. In het midden zit een ha...
Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.
Ring zilver 925/000 met witte koraal. Brede ring met opstaande zijkanten met ovale witte koraalkraal, 9x16 mm.
Zilveren set, 925/000 bestaande uit een collier en oorknoppen. Fraai vierkant gepunnikt collier ø 4 mm, lengte 50 cm met sierlijke eindstukken en een haaksluiting. Met bijpassende oorknoppen voorzien ...
Collier met hanger zilver 835/000 met amethist. Fijn zilveren venetiaans collier met in het midden een ovale amethist in gladomzetting, ø 8x10mm. Onderaan de amethist zit een ovale hanger met markesie...
Twee antieke chatelaines, zilver 835/000. Lange chatelaine met 2 stempels en sleutel bevestigd aan een grote hanger versierd met parelranden. Lengte 39 cm. De korte chatelaine is voorzien van een bijz...
Set bestaande uit een zilveren, 925/000, ketting waaraan 2 amethist kogels zitten, ø 10 mm, met bijpassende oorstekers met zilveren stekers en pousettes.
Ring zilver, 925/000, met blauw topaas en zirconia's. Opvallende ring met een grote blauw topaas, 12x9,5 mm, opstaand op de ring met de bolle randen bewerkt met blauwe zirconia's. ca 8.5 gr ø 56 Hoog...
Tennisarmband zilver, 925/000, met paarse zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met paarse rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. ...
Zilveren brede armband, 835/000, met 5 cylindervormige schakels met daarin een plat rond element en een klipsluiting. Lengte 20 cm. ca 27,2 gr.
Kavel met drie zilveren uitgewerkte broches en een grote uitgezaagde hanger. 10x5 cm
Collier met breidoppen, zilver 835/000. Jasseroncollier met 2 mooie breidoppen. Lengte 60 cm ca 22.6 gr