Vier maal koperwerk 19e eeuw 1x comfort met waterketel, 1x comfort met appelketel (bedeukt) 36x45 Cond:R\G
Oude Amerikaanse messing kruithoorn, naar oud voorbeeld en een messing pompverstuiver, 20e eeuw 21cm Cond:G
Gesigneerde roodkoperen stoffer en blik, Jugendstil ca. 1910 "Gebroeders Fischer Göppingen Duitsland" in goede staat 24x26x8cm.
Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G
Vier delen tin 20e eeuw: 2x bewerkte kruiken, 1x dekseldoos, 1x bierpul 11-25cm. Cond.: G
Drie vroeg 19e eeuwse kaarskandelaars: 1x tinnen set en 1x messing, gegraveerd (1 kandelaar licht bedeukt) 17,5-25cm. Cond.: R-G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:
Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G
Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G
Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G