Twee messing tafellampen, voorstellend een man en vrouw zittend op een hek bij een lantaarn, op marmeren voet. 20e eeuw, 33cm. Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G
Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Twee delen oud/antiek: 1x bronzen vijzel 18e-19e eeuw met geribde rand en 1x bronzen olielamp met Hindoestaanse afbeelding van een godin met twee olifanten geflankeerd (restvergulding) 13x10x8cm. en 9...
Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G
18e-19e eeuw handgestoken wagenschot omgebouwd tot kapstok. 114x35x10 Cond G
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.
Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G
Twee antieke tropisch houten olifanten met floraal beeninleg en tanden, gemerkt V.D.G.. In goede originele staat (minimale intarsia mist) 26x30x14cm. en 27x30x15cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen Empire 6-lichts kandelaren met Sphinxen, staande op klauwpoten omstreeks 1830. 77cm Cond:G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Notenhouten met pallisander tabakspot, 19e eeuws ovaalvormig (1 koperen band mist) 15x18x12 Cond:R\G
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Prachtige gesigneerde 19e eeuwse houtgestoken stoof anno 1897 door D. Frieller te Domburg. Rondom handgestoken panelen met diverse voorstellingen betreffende jacht en roofvogel met slang. Bevat zuilen...
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse vergulde koperen Monstrans met cherubijnkopjes en klauwpoten, koren en geslepen spiegel. 66cm Cond:G
Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...