J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G
Gesigneerd Rijlaarsdam, bloemenverkoopster bij lantaarn, olieverf op linnen, 60x80 cm.Cond:G
J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G
Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm
Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.
Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G
W.v.d Burck omstreeks 1900, Russissche paardenspan in volle draf, olieverf op linnen. Cond:G 100x60 cm
Russisch Kyrillisch signatuur (20e eeuw), olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 50x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschap met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G
Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G
Ype Wenning, olieverf op linnen, landschap Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G
Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G