Twee zilveren miniaturen 835/000 : een man met vlieger en paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P ca. 28 gr.
Twee houten flessenonderzetters met Hollands zilveren montuur 835/000. ø 11cm Cond.:G
Snoer bloedkoralen, fijne ronde kraaltjes aan een GG 585/000 kleine sluiting. ø kraal 3.2 mm. Lengte 90 cm ca. 15.1 gr.
Bloedkoralen collier, 4 rijig verlopend collier met bloedkoralentakjes. Aan een onedele sluiting versierd met bloedkoraal. ca. 63 gr. Lengte 36 cm.
Antieke biedermeier broche GG 585/000 met bloedkoraal. Ovale sierlijke streekbroche met 3 bloedkoralen en kwastjes. In zeer goede conditie. ca. 5.0 gr. Grootte 26x34 mm
Twee snoeren bloedkoraal. Tonvormig geslepen. Een kort verlopend collier, 5x8-8x12 mm en een langer collier, ø ca 2,5x5. Totaal gewicht ca. 53.3 gr.
Elegante ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met langwerpige organische kast met daarin een ovaal geslepen bloedkoraal. Grootte kast 11x19 mm. ø 51 ca. 3.1 gr. MT J.de Vaal Schoonhoven.
Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.
Collier met vijf rijen bloedkoraal. Collier met vijf rijen bloedkoraal, tonnetjes, ø ca. 5x4-5x7 mm. Versierd met metalen bollen en stukjes. Lengte 50-70 cm. ca. 108,0 gr.
Collier van bloedkoralen. Collier van cylindervormige koralen, ø 5x2,5-3,5 mm, met een lichte oranje rode kleur. Lengte 48 cm met onedele sluiting. ca. 28.6 gr,
Oorknoppen GG 585/000 met smaragd. Halve creolen in het midden bezet met een briljant geslepen smaragd. Breedte 5 mm, lengte 15 mm. ca. 2.5 gr. Voorzien van steker en pousette.
Twee paar oorstekers GG 585/000. Een paar oorhangers met navette vormige hanger, lengte 39 mm en een paar oorstekers geribbeld model, ø 10 mm. Totaal ca 2,6 gr.
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 streekslot. Prachtig 3 rijig bloedkoralen collier, ø4x6 mm, bevestigd aan een antieke vierkante streeksluiting bewerkt met filigrain en knopjes. Voorzien van fr...
Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.
Brede slavenband staal gematteerd met golflijn over de armband. Gelakt. De armband is voorzien van een scharnier. Breedte 20 mm. Hoogte 13,5 mm. ø 59-62 mm. Nieuw
Antiek zilveren inktstel met twee kristallen flacons met zilveren dop en kraag 835/000 kleinkeur MT; onleesbaar Jaarletter:T: 1853. 17x10x17 cm. Cond:G
Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voeten, en kroontjespen. op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm Cond:G
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren knoop uit 1875. 835/000. Lengte 10,5cm Cond.:G
Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren ruiter te paard uit ca 1875. 835/000. Lengte 10cm. Cond.:U
Twee portemonnee beugels, zilver. Eén portemonnee, 800/000, Empirestijl met lijnbewerking en rozen op de hoeken, voorzien van gevlochten tasje. En een fraai antiek versierde beugel, 835/000 met vissek...
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige ade...
Duitse ronde zilveren (800/000) portretschaal met een afbeelding van een adelijke vrouw. Ajourbewerkte rand versierd met guirlandes en schilden (Hanau Silber). Voorzien van keur voor buitenlandse vree...
Hollands zilveren servies, bestaande uit: trekpot van Frans Brugsma uit Groningen, jl N:1923, suikerbak en lepelvaasje van Kempen Begeer S Vos, Utrecht begin 1900, roomkannetje van zilverfabriek Voors...