Kleine antiek Chinese Yixing theepot 19e eeuws of ouder (gemerkt zeer) verfijnd gemaakt, in zeer goede staat 7,5x10,3x6,4ø
Black Forrest tafelkoekoeksklok 19e eeuws met eikenblad snijwerk, in goede originele staat 60x42x18cm
Zwart lederen bank met houten rugleuning, 21e eeuw in goede staat. 87x190x77cm
Grote oude Chinese keramieken schaal met craquelee glazuur 20e eeuw met visdecor 9x38ø Cond:G
Oude Chinese Quan Yin Blanc de Chine 20e eeuw Chip van console 37,5cm Cond:R
Antieke wortelnoten kist met messing beslag en ivoor (ivoor beschadigd) 17x23x12,5cm. Cond.: R
Vijf antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering in zeer goede staat 116x43x50cm.