Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Zeer mooie gave antieke carbid fietslamp verchroomd en gemerkt Häckel 18x14x8cm Cond:G
Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G
Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G
Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G
Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.
Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G
Twee pendulesokkels (ca. 1870 en ca. 1900) zonder stolp in goede staat 33-35cm.
Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 20e eeuw(slijtplekken) 214x142 Cond:R
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R
Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G
Gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: G.
Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonbonnière met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R
Twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G
Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.
Kavel met 23 oude glazen met slingereffect 20e eeuw Italië, 15-18cm. Cond.: G
Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G