Antieke Kathe Kruse pop omstreeks 1930 met stoffen lichaam en hoofd van papiermache (lichte beschadigingen hoofd) 51cm Cond:R
Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G
Lot oud antiek blikken trein speelgoed 50er jaren o.a. Fleischmann, Hornby, Bing, USA Lock, grote spoorbrug (ongemerkt) (station Bing, spoorwegovergang Bing + vele rails 9-80cm Cond:R/G
Groot lot oude Duitse tinnen soldaten handbeschilderd, 20e eeuw in doos, regimenten en o.a Nürnburger Markt 10x29x18cm Cond:R/G
Oude blikken Wilesco speelgoed stoommachine met 3 accessoires 2e helft 20e eeuw 28x24x32cm. Cond.: G
Drie delen oud speelgoed, 2e helft 20e eeuw, speeldoos Toy sympfony, viool en ijzeren naaimachine 17-26cm Cond:G
Leuke oude blikken Singer kinder-naaimachine ca., 1930 "The Singer ManFG. Co" in zeer goede originele staat 16x18x8,5cm. Cond.: G
Twee dozen met treinen, trafo's en rails: 1x Fleischmann en 1x Lima 2e helft 20e eeuw 48-50cm. Cond.: R-G
Groot lot oude poppem 2e helft 20e eeuw o.a. kunsstof en stof en veel klederdracht poppen +/- 50 stuks15-40cm Cond:G
Diverse speelgoed treintjes, 8 delen 2e helft 20e eeuw Fleischmann en Piko 10-14cm Cond:G