Antieke houtgestoken barok koplijst, omstreeks 1800 van Duits altaar(originele polychromie) 47x76x20cm Cond:G
Tibetaanse sieradenkist met leder , en beschilderd met goudkleurige figuren. lades en twee deurtjes. 20e eeuw in goede staat. 24x31x25 Cond:G
Grote antieke zandstenen Bentheimer bak in goede originele staat, 160x39x22cm
Vier delen divers antiek, een kleien zuid Duitse wortelnoten tabakspijp met plated applicaties (sterren en twee koeien) een plated beurs(verbogen) een messing Kleine microscoop en een kleine verrekijk...
Grote antieke wandplaquette houtsnijwerk, Frankrijk omstreeks 1880 met floraal decor 142x29x3 Cond:G
Bronzen thermometer op marmeren voet ca. 1880, voorstellend een vogel bij waterbron in goede staat 16x12x8cm.
Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G
Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.
Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm
Vier delen oud en antiek koperwerk, doofpot, emmer en een ketel. Cond:R/G
Vier delen divers antiek, een plated neurs met kralen, een lederen doosje omstreeks 1900 met papierportret en vergulde omlijsting, een beursje met emaille plaquetees 19e eeuw(beschadigd) en een ivoor ...
Golftas met inhoud (12 clubs en ballen) Mc Gregor Velocitized ca. 120cm. Cond.: G
Bronzen drie armige kandelaar op voet met marmer en putti, omstreeks 1900, 40x43x40cm Cond:G
Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G
Twee Hollandse vooroorlogse voorraadblikken, een Haagse hopjes, en sanders en co amoniak-zeep. 10-16cm Cond:G
Oude parfumhouder omstreeks 1930, messing met beschilderd glas, Lerys Paris, met 6 parfum compartimenten(twee zitten vast) 9x7cm Cond:R/G
Antiek Jugendstil tablet met keramieken plaquette, winterlandschap met verwikkelde omranding omstreeks 1900 in goede staat(gestempeld en genummerd) 53x35x6 Cond:G
Drie oude dekseldozen, een antieke blikken dekseldoos met beschildering, een Japanse lakdoos met vogeldecor, en een dekseldoos met houtgesneden vlinderdecor. 16-26cm Cond:G
Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.