This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

2 Weens bronzen hazen
Result: 70 EUR

Twee antieke Weense bronzen hazen koud beschilderd 4-5,5cm Cond:G

2 Weens bronzen kikkers
Result: 100 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, kikkers, koud beschilderd kleine kikker gemerkt 6-8cm Cond:G

2x Weens brons, rat en kip
Result: 60 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een rat met kaas en een kip, koud beschilderd cond:G 3-5cm

2x Weens brons, ram en zwijn
Result: 80 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een ram en een keiler(wildzwijn) koud beschilderd Cond:G 4cm

Bronzen beeld, kindje
Starting price 300 EUR

Bronzen Art Deco figuur ca. 1930 van Bertrand Bouteé (René Bertrand Bouteé 1877 - 1950), voorstellend een lachend kind op marmeren voet 24cm. In zeer goede staat

2 Houten beelden Portugees
Starting price 225 EUR

Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R

Bronzen walking man
Result: 160 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

2 Beelden, geit en bok
Starting price 80 EUR

Twee oude/antieke ijzeren beelden: 1x geitje en 1x steenbok 20e eeuw in goede staat 17-18cm.

Beeld, jongen met emmer
Starting price 100 EUR

Bronzen figuur ca. 1930, voorstellend een jongen met hengselemmer op marmeren sokkel (chips) 11,5cm. Cond.: R-G

Bronzen Boedha
Starting price 50 EUR

Oude bronsgegoten boedha 19e-20e eeuw in goede staat 16x11x7cm.

Paard met ruiter
Starting price 230 EUR

Groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G

Bronzen meermin, fontein
Result: 140 EUR

Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm

Kunstobject
Starting price 60 EUR

Kunstopbject gemaakt van houten raam en terracotta figuren met bijbelse voorstellingen, 92x62cm Cond:G

J. Schäfer, sculptuur
Result: 75 EUR

Jacqueline Schäfer sculpture, beschilderde kip 26x32x12 Cond:G

Beeld hond
Starting price 190 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw van een hond in goede staat 24,5cm.

Bronzen been
Result: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G

6010
Result: 60 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 21cm Cond:G

Bronzen naakte dame
Starting price 160 EUR

Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G

Bronzen beeld liggende dame
Result: 220 EUR

Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G

Houten beeld
Starting price 275 EUR

Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.

Bronzen erotisch beeld
Starting price 200 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G

Bronzen katachtige
Result: 70 EUR

Grote bronsgegoten katachtige 2e helft 20e eeuw in goede staat. 45x25x22cm Cond:G

Beeld, leeuw
Starting price 70 EUR

Antieke bronzen leeuw (leeftijd onbekend) 11cm. Cond.: G

Beeld, boekenwurm
Starting price 100 EUR

Klein antiek bronzen figuur op marmeren sokkel met tekst ca. 1900, tekst "Bücherwurm" 12cm. Cond.: G