This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Schilderij, J. van Oosten
Starting price 100 EUR

Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Damesportret met hoed
Result: 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G

Ikoon, Iverskaja
Starting price 100 EUR

Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.

Ovaal schilderij rode klaprozen
Starting price 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

Naief schilderij paarden
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij, opengewerkte lijst
Starting price 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

Schilderij, vrouw leest boek
Starting price 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

Bruno Bruni
Result: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Tweeluik, onduidelijk
Starting price 80 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

2 Stenen figuren
Result: 70 EUR

Twee natuurstenen figuren 2e helft 20e eeuw, voorovergebogen vrouw en pinguin 42-47cm Cond:G

Antieke engel
Result: 100 EUR

Antieke figuur omstreeks 1900, voorstellende een engel met ster, gesigneerd Aug. Moreau, op houten sokkel, 55cm Cond:G

Marmeren figuur naakt
Starting price 150 EUR

Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G

Landkaart Middelburg
Result: 110 EUR

Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G

Brons verliefd stel
Starting price 300 EUR

Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G

Terracotta beeld
Starting price 400 EUR

Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G

A. Seluk
Result: 60 EUR

A. Seluk 1989, olieverf op linnen, stilleven 80x80cm. Cond.: G

14 Werken Duitsland
Starting price 100 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes
Result: 320 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Starting price 1.000 EUR

Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Groene vaas
Result: 800 EUR

Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm

Monogram M.
Starting price 300 EUR

Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Result: 250 EUR

Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.

Collectie munten, 8 albums Juliana
Result: 160 EUR

Collectie munten Juliana 1948-1980: 3x Compleet album "Nederlands munten uitgegeven gedurende de regeringsperiode van koningin Juliana" (per album 10x zilveren 1 Gulden, 7x zilveren rijksdaalder en 2x...