Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G
Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met latoenkoperen beslag, in goede originele staat 46cm.
Antieke Art Deco Westminster regulateur, wortelnoten met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven Cond:G 71cm.
Antieke 19e eeuwse bronzen pendule omstreeks 1860 met guirlandes, medallion en duiven, 8-daags uurwerk gemerkt feraflat Paris (uurwerk vervuild, functies niet getest) 32x26x15cm Cond:G
Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G
Eikenhouten 19e eeuwse Friese staartklok met latoenkoperen origineel beschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten en beelden in goede staat 140cm.
Antieke Franse reiswekker met seconden aanduiding en slagwerk op bel, omstreeks 1900 in goede staat 15x7x6cm
Antieke grenenhouten staartklok met Schwarzwald uurwerk, functies niet getest 133cm. Cond.: R
Antieke romantische pendule omstreeks 1880 Frankrijk, compositie metaal met albast(overgeschilderd) 8 daags uurwerk zonder slag Cond:R 39cm
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok in goede originele staat, 148cm Cond:G
Grote antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat, slagwerk met 1 hamer op spiraal, Corinthische zuilen slagwerk 21x10x9cm Cond:G
Oude wortelnoten Friese staande klok 2e helft 20e eeuw met maanstand, in goede staat, 96cm Cond:G
Notenhouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.
Grote mahoniehouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Twee antieke reiswekkers omstreeks 1880, 1 maal messing, 1 maal messing verwikkeld(chip wijzerplaat) functies niet getest Cond:R 7x7x5cm
Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm
Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...
Oude mahonie wandklok met messing omstreeks 1980 met 4 klokjes op batterij, functie met seconden aanduiding(grote steden). 40ø cm Cond:G
Antieke compositie metalen pendule omstreeks 1900, met paard en paardentemmer(uurwerk zonder slag) in goede staat 45cm
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G
Antieke Franse zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag ( minimale chip) 36-38cm Cond:G
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R
Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 22x25x15cm