Antiek stenen hoofd omstreeks 400 voor Christus, Afghanistan of India , deel van een beeld gemonteerd op sokkel, 10x6,5x4,3 Cond:G
Bronzen olielamp vuller Afghanistan ( ca. 1200 na Christus) 13,5x8,5x3,5cm. in redelijk tot goede staat
Bronzen handvat, Luristan periode (1200 - 800 BC.), met hoofd van een dier in goede staat 10x5,5x1,5cm.
Zes antieke bronzen bodemvondsten, Romeins? 6-15,5cm Cond:G
Bronzen grote armband (mogelijk Luristan) met mooie patina in redelijk tot goede staat 11x12x2cm.
Bronzen gespan met twee trekdieren, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat 8,5x3,5x4cm.
Bronzen kandelaar met 4 bokken, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat ø16,5x10,5cm.
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Oud houten model van een 16e eeuwse Galjoen, gemaakt in de 20e eeuw. 63x70x20cm Cond:G
Twee oude bronzen tafelbellen Duitsland, 20e eeuw, Berlinerbeer, Bismarck 9-10cm Cond:G
Oude vergulde hoorn(zonder mondstuk) deuken in koffer 20e eeuw Cond:M
Antieke messing Tyfon patent luchtcilinder toeter. 1e helft 20e eeuw. Malmo Sweden, Kackums mek Verkstad(A.E 1120) licht bedeukt. 60x30x13cm Cond:G
Antieke trommel omstreeks 1900 van hout, met originele lederen riem en messing houder met drumstokken (mogelijk regiments trommel Duitsland) in goede originele staat 30x35øcm
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Oude vooroorlogse viool met strijkstok, moet nieuw besnaard worden, Cond:R/G 59x73cm
Zeldzame antieke klarinet, 19e eeuw origineel gemerkt J.Ziegler-Wien met originele koffer, 62cm Cond:G
Utrasoon met verwarming merk Sonorex, voor reiniging van metalen voorwerpen, in zeer goede staat 30x27x18cm Cond:G
Antieke viool met parelmoer inleg, in koffer, omstreeks 1890, 60x20x8cm Cond:R/G
Twee oude antieke gietijzeren haardplaten met figuren decors 55x50cm 83x55cm Cond:G
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse kwikbarometer van pallisander met been of ivoor, Watts Plymouth(glazen buis rechts onder gebroken) verder in goede staat. 96cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse bronzen Empire stijl tafel kwikbarometer met verso tekst, Pub. By Tc.salt.apt 18-1823 in goede staat 20cm Cond:G
Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten barometer met beschildering spiegel, tinner gerepareerde wijzerplaat, 100cm Cond:G
Antieke Franse barometer met emaille, floraal decor, omstreeks 1880 in goede staat 25x40x8cm Cond:G
Antieke Schwarzwald barometer, houtgesneden omstreeks 1900, met druivenrankendecor, in goede staat, 45cm
Antieke Schwarzwald barometer, notenhout gesneden met rankendecor, omstreeks 1910, 51cm Cond:G
Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm
Grote oude antieke Franse barometer omstreeks 1880 in noten kast en emaille wijzerplaat, Henry Deux in zeer goede staat 100x45x8cm
Messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groen glazen kap, in zeer goede staat 31x27x22cm Cond:G
Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G
Twee albasten plafonieres (zonder electra) ca. 1920 in goede staat ø39-42cm.
Antieke gietijzeren kruk met houten zitting en klauwpoten, professioneel gerestaureerd, 45x27ø Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse rood koperen ketel, gezwaluwstaart, in goede originele staat, 33x35x24øcm
Twee zilver vergulde Parkerpennen, 925/000 met ruitbewerking. Set bestaande uit een balpoint en vulpen.
Massief messing figuur voorstellende Athene 20e eeuw in goede staat. 21cm
Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Diverse delen 19e eeuws messing, o.a een sluitgewicht (gewichtje mist, 1 wijwaterhouder hoorn. en 12 gewichten.
Chrome bureaulamp 2e helft 20e eeuw met blauw glazen kap in zeer goede staat. 41x22x26cm Cond: G
Bronzen kroonluchter met twee bronzen wandlampen, 2e helft 20e eeuw 26-36cm Cond:G
Vier-delige metalen koffieset met 2 A.S. Sweden design drinkbekers in goede staat, inclusief beschrijving 12-30cm. Cond.: G
Twee oude miniaturen op ivoor met ivoren lijsten, 20e eeuw in goede staat 9-10cm
Twee oude miniaturen op ivoor met ivoren lijst, 20e eeuw in goede staat(damesportret) 10-12cm Cond:G
Vier oude miniatuurportretten in lijst, naar oud voorbeeld 20e eeuw 13-14cm Cond:G
Antieke miniatuur koperen Barok kroonluchter omstreeks 1900, in goede stat 7x7ø cm
Antieke Oosterse miniatuur en handgestoken lijst, omstreeks 1900, op ivoor geschilderd, waarschijnlijk Oosterse adel op Indische olifant, en vele figuren(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1cm Cond:G
Miniatuur portret van Marie Antionette met ivoren omlijsting 11x9,5cm Cond:G
Negentiende eeuws miniatuurportret op ivoor van een jonge hoge officier, gesigneerd Veronique, in mahoniehouten lijst, in zeer goede staat 15x15cm
Oud figuur van een man in steen (mogelijk Luristan 1200 - 900 BC) 21x12x4cm. Cond.: G
Klein bronzen stiertje (hanger), Luristan, 1200-900 BC., in redelijke staat 4x3x1,5cm.
Ceremoniële Luristan bijl, ca. 1200-900 BC, 16x6x2cm. in redelijk tot goede staat.
Bronzen sierpin met versiering van een dier, Luristan, 1200-900 BC, in redelijk tot goede staat L.: 16cm.
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Drie antieke fotolijstjes omstreeks 1880-1900, Jugendstil hout en een messing vuurverguld. in goede staat 12-20cm
Twee antieke Franse blikken met eikenhouten voetstoven, bewerkt met tekst en motieven, 19e eeuw in goede originele staat 14x25x9cm.
Tinnen 19e eeuwse handbeschilderde kraantjeskan ca. 1830 (topje verbogen) 44cm. Cond.: G
Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G
Antieke messing briefopener met vos, in goede staat 24cm Cond:G
Vijf delige oude Franse koperen pannenset 20e eeuw in goede staat 12-20ø cm Cond:G
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G
Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor xxcm. Cond.: G
Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G
Drie oude/antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 16e-17e eeuw (scheurtje) 1x ca. 1900 en 1x onbekend 7xø12cm., 4xø9cm. en 5xø6cm. Cond.: G
Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G
Oud lederen paard, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. paard is geheel gemaakt van leer (handarbeid). 1 Oor mist 26x35x10cm. Cond.: R-G
Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G
Groot kavel diversen (oud 20e eeuw) met o.a: terracotta, kristal, en figuren 5-40cm. Cond.: R-G
Bronzen 19e eeuwse 4 lichts kandelaar in renaissance stijl in hoogte verstelbaar door te draaien, in goede originele staat 47cm Cond;G
Groot 17e eeuws Duits smeedijzeren renaissance slot, in goede originele staat Cond:G 35x15x11
Twaalf delen messing/koper antiek. o.a. haardset, paraplubak, comfort, blaasbalg, koffiemolen stoffer en blik, flacon, kaarsdover, notenkraker 12-41cm Cond:G
Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm
Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse wortelnoten Jardiniere met zinken bloembak en bronzen armaturen, in goede originele staat 19x39x27cm Cond:G
Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)
Oude zware messing waterpomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G
Drie delen antiek koperwerk: 1x kopergeslagen paraplubak, 1x koffiemolen, 1x kopergeslagen wandhouder 28-50cm. Cond.: G
Eikenhouten met ijzeren 19e eeuwse schepel graanmaat in goede staat 22xø36cm.
Twee oude/antieke Perzische geweren: 1x geheel houten kolf(decowapen 20e eeuw) en 1x 19e eeuws geweer, geheel gegraveerd en in goede originele staat 116-127cm.
Negentiende eeuws gesigneerd penvuur geweer met damast loop, noten kolf gesigneerd: Crumiere Longueville Bernard Canonnier (mooie kwaliteit) Cond:G
Twee oude antieke krissen, 1 bewerkt benen heft, en 1 hoornen heft, beide in goede staat (zonder schede) 25-40cm Cond:G
Drie antieke pistolen, 19e eeuws, trommelrevolver gegraveerd, en twee pistolen(beschadigd) 25-30cm Cond:M/R
Decoratieve metalen kanon 20e eeuw in goede staat 19x44x18cm Cond:G
Arabische dolk, BWG zilver. Prachtige dolk rijkelijk versierd op zowel het lemmet, de schede en het handvat. O.a. voorzien van geoxydeerde bewerkingen. Bekroond met een Arabische volbloed. Lengte 31 c...
Arabische dolk, BWG zilver. Prachtige dolk rijkelijk versierd op zowel het lemmet, de schede en het handvat. O.a. voorzien van geoxydeerde bewerkingen. Bekroond met een Arabische volbloed. Lengte 27 c...
Grote vroeg 19e eeuwse pistool, voorlader, uit London(trekker vervangen) kruitstamper mist 41cm Cond:R
Zeer groot oud jachtmes 1e helft 20e eeuw, met lederen schede en hoornen heft 51cm Cond:G
Vier oude sabels,1 antieke Turkse sabel, drie deco sabels 20e eeuw 67x104cm Cond:R/G
Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G
Antieke smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G