Zeer grote antieke ivoren beeld, Oosters met figurendecor, staande op een met Ivoor ingelegde houten sokkel(minimale beschadiging mogelijk)61cm Cond:G
Antieke ivoren Netsuke, gesigneerd, voorstellende een oude Chinese man met wandelstok en kind op de schouder 6cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren tempelhond ca. 1900 in goede staat 8cm.
Antieke Chinese ivoren visser met karper, omstreeks 1900, in goede staat 17cm
Vijf delen antiek ivoor en been: 3x figuren (1x hoofd weg), 1x kleine tempelhond, 1x briefopener, 2-8cm. Cond.: R-G
Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G
Grote antieke ivoren slagtand met olifanten en krokodillen voorstellingen (top gerepareerd), 65cm. Cond.: R-G
Acht antieke ivoren miniaturen bestaande uit: 6 olifanten, leeuw en hertsoort (gewei mist stukjes) 1,5-3cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren netsuke in Boedha vorm (gesigneerd) 3,5cm Cond:G
Gesigneerde antieke Chinese of Japanse ivoren netsuke, voorstellende 4 Chinese figuren met gieter en schildpad, gesigneerd en in goede staat 4x4øcm
Oosterse been gesneden netsuke, voorstellende diverse verstrengelde zeemeerminnen, 20e eeuw 4øcm Cond:G
Twee delen antiek ivoor, buste met hoofdtooi, meisjeshoofd met muts 10cm Cond:G
Twee delen ivoor, vogel en man met hoofdbedekking en trommel 26-30cm Cond:G
Antieke ivoren krokodil op maladief basis, en een hoofd op balk, in goede staat 16,5-20cm
Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G
Antieke Chinese ivoren pagode toren met bellen, omstreeks 1900, beschadigingen 20,3cm Cond:R
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm
Oude benen dekseldoos met gegraveerd havendecor en floraal decor, 20e eeuw in goede staat 3x11x6,5cm Cond:G