Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G
Twee delen ivoor, houder met dierendecor, en buste van man 8,5-17,5cm Cond:G
Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G
Zeer grote antieke ivoren beeld, Oosters met figurendecor, staande op een met Ivoor ingelegde houten sokkel(minimale beschadiging mogelijk)61cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren visser met karper, omstreeks 1900, in goede staat 17cm
Antieke Chinese ivoren pagode toren met bellen, omstreeks 1900, beschadigingen 20,3cm Cond:R
Grote antieke ivoren slagtand met olifanten en krokodillen voorstellingen (top gerepareerd), 65cm. Cond.: R-G
Antieke ivoren Netsuke, gesigneerd, voorstellende een oude Chinese man met wandelstok en kind op de schouder 6cm Cond:G
Benen kompas met zonnewijzer, graden aanduiding, diverse plaatsen Amerikaanse kust. made by Ansonia clock USA, 20e eeuw 9x6x2cm 20e eeuw Cond:G
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.
Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G
Antieke Chinese ivoren netsuke in Boedha vorm (gesigneerd) 3,5cm Cond:G
Acht antieke ivoren miniaturen bestaande uit: 6 olifanten, leeuw en hertsoort (gewei mist stukjes) 1,5-3cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, rammen, en diverse verstrengelde dieren 2,5-3cm
Antieke Chinese houder met schroefdop en centimeter, omstreeks 1900 (stukje hout af) 4-5cm Cond:R/G
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm
Vijf delen antiek ivoor en been: 3x figuren (1x hoofd weg), 1x kleine tempelhond, 1x briefopener, 2-8cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren tempelhond ca. 1900 in goede staat 8cm.