Antieke Chaise lounge 19e eeuws, houtgestoken mahonie, mooie kwaliteit met goede velours stoffering.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk en goede velours stoffering (louis philippe) 100x46x58cm Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten salontafel met prachtige houtgesneden poten omstreeks 1870 (lichte fineerschade) 72x123x75cm Cond:R/G
Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1880 met facetgeslepen glas en florale gestoken panelen en volle zuilen, 223x125x53cm Cond:G
Vier klassieke armleunstoelen (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw in goede staat 95x57x52cm.
Oude Boulle stijl tafel 20e eeuw met uitklapbaar blad en groen leer, bronzen beslag, zwart gelakt, 81x73x46cm Cond:G
Grote Hollandse pallisander kussenkast, Neo Renaissance met geeboniseerde zwarte halve zuilen, cherubijn koppen leeuwenkoppen en ranken, en robbelijsten, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat ...
Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...
Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.
Prachtige wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met 6 lades en origineel bronzen beslag 71x98x49cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm
Holandse Barok vitrine opzetkast 18e eeuw, met glazen zijkanten en bronzen beslag staande op bolpoten, in zeer goede originele staat.
Grote eikenhouten kist in Gotische stijl met ijzeren beslag, poorten en figuren, 20e eeuw in goede staat. 54x145x47cm
Antieke Hollandse Willem 3 Bonheur, drie delig met losse voet, compleet met prachtig snijwerk en tollen omstreeks 1870(binnenin wortel fineer) 230x120x60cm Cond:G
Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M
Oude chroom design bijzettafel met in hoogte verstelbaar glazen blad, naar ontwerp van Eileen Gray, 2e helft 20e eeuw 66xø48cm. Cond.: G
Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G
Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, omstreeks 1900, met parelrand en Queen Anne poten, in goede staat, 90x50x80cm
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstok met messing kledinghaken, leeuwenkoppen en vogelvoorstelling 100x35x12cm Cond:G
Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm
Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G
Duitse eikenhouten 2-delige barok secretaire ca. 1800. Oudere restauratie en 1 lijst mist, verder in goede staat 205x110x70cm.
Mahoniehouten wandtafel (fineer) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x80x32cm.