Grote Chinees porseleinen gemberpot in Kang Xy stijl, met rondom figuren in goede staat. 25.5x21cm
Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...
Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "The Photographer" nr. 178, 1x "We congratulate" nr. 220 en 1x "Bird Duet", 9-11,5cm. Allen in goede staat.
Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontabel en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte tulpenvaas, 1e helft 20e eeuw met rondom figuren in landschap decor 23,3x15,6cm Cond:G
Chinees porseleinen trekpotje, 18e eeuws met floraal decor(deksel gelijmd) 8,5x10,5x7ø cm Cond:R
Frans Samson porseleinen mini kaststel 19e eeuws met Foo honden, floraal en wapendecor(twee pijpvaasjes heel 3 deksels beschadigd, 1 vaasje chip en haarlijn. 12-16cm Cond:R
Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm
Twee grote 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met bloemenmanddecor(1 beschadigd) 30x14,5ø Cond:R
Oude Franse tete a tete moccaservies, 8 delig, koffiekan, 2 moccakopjes met schotel, 2 koffiekopjes met schotel, en suiker en melk, minimale chip mogelijk 17x30x20cm Cond:G
Antieke Hollandse societe ceramique Maastricht, boerenbont eetservies omstreeks 1900, bestaande uit: 4 schalen, 1 soepterrine, 4 dekselschalen, 5 diepe schalen, 3 sauskommen, 1 melkkan, 6 eetborden, 1...
Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "Strolling along", 1x "Book Worm" nr. 8 en 1x "Little shopper" nr. 96., 10-12cm. Allen in goede staat.
Drie delen antiek porselein 1e helft 20e eeuw , Royal Dux figurengroep, olielamp (zonder glas), klokje (beschadigingen) 18-35cm Cond:M
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen 2-lichts wandlampen met decor van goud en opgewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw. In goede staat (minimale chip mogelijk) 32x31x14cm.
Acht diverse Duitse oude keramieken M.J. Hummel figuren, drie maal Anual Bell 1978,1980,1981, 4 maal jahresteller 1973,1980,1981 1983 (7 maal in originele doos) 1 wandbakje M.J Hummel 91A met engel 12...
Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "Gone Fishing" nr. 373, 1x 1x "Little Fiddler" en 1x "Apple tree boy". 9,5-13cm. Allen in goede staat
Mooie 19e eeuwse goudimari dekselpot, met floraal decor Cond:G 12x14øcm
Twee antieke Japanse keramieken Satsuma vazen, omstreeks 1900 met landschap, figuren en gouddecor(gemerkt) 39x21ø cm Cond:G
Zes oude Duitse porseleinen figuren o.a Volkstedt, Hutschenreuther, 5 vogels en 1 bloem (aantal beschadigingen) 8-16cm Cond:R/G
Antieke Duitse Fürstenberg porseleinen vaas met gouddecor, biedermeier stijl 1747-1922 22,5x18,5øcm Cond:G
Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw Italie een jongen met Ierse setter, en Napels figuur bloemenmeisje. gemerkt Cena 20-18cm Cond:R/G
Engels wedgwood theeservies, 2e helft 20e eeuw o.a. 9 kop en schotels, grote schaal, tablet, 6 petit four, 16 losse bordjes en schotel, en 1 bord, minimale chip mogelijk, 8-34cm Cond:G
Twee antieke Staffordshire keramieken figuren omstreeks 1900, liggend figuur met boek en viool, en Dick Turpin te paard( arm liggende figuur gerestaureerd) 10-19cm CondR\G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met floraal en drakendecor, 30x15øcm Cond:G
Twee grote oude Hollandse keramieken herdenkingsborden door Porseleijne Fles, 1 maal Koningin Wilhelmina 1898-1923 1 maal familiewapens 7 februari 1901-7 februari 1926(beide genummerd en met monogram)...
Twee delen antiek Hollands plateel , bloempot Ducro Gelria Arnhem, schekkan gemerkt L (chip) 15-29cm Cond:R/G
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met lekschotels, 20e eeuw 29x32ø en 25x31øcm Cond:G
Vijf Hummelfiguren van Goebel, 1x jongen met drie haasjes genummerd 56\0 1972\1979 10,5cm ,1xzittend meisje met instrument nr 53 1979-1990 9,5cm, 1x jongen zittend met fluit en vogeltje nr 53 1979-199...
Twee porseleinen kop en schotels, eenmaal sevres omstreeks 1900 met handgeschilderde figuren en gouddecor, en eenmaal Nymphenburg omstreeks 1900 met handgeschilderd goud en floraal decor 13-15cm 8-14c...
Twee Deense porseleinen figuren, jonge ijsbeer Royal Kopenhagen, en jongen Bing Gröndahl 10-20cm Cond:G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met bloempotdecor, en floraal decor in kleine coulissen(chips) 5x11ø cm. Cond:R
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Antieke Japanse keramieken krijgersvaas omstreeks 1900 met krijgers decor, gemerkt, 36cm Cond G
Twee delen antiek Chinees porselein, 18e eeuw, dekseldoos en kopje, floraal decor 4-9,8cm Cond:G
Groot oud Chinees jade zeepje met dierenfiguur, 20e eeuw 8,5cm Cond:G
Grote 19e eeuwse goudImari bloempot op hoge poten, vleermuis en floraal decor(chip bovenrand) 27x29ø Cond:R
Twee 19e eeuwse goud Imari porseleinen borden met geschulpte rand 15x15cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloesemtakken decor, gesigneerd, wel beschadigd 22x8ø Cond:R
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderd floraal en gouddecor (chip, en hals gerestaureerd)32x18cm Cond:R
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G
Imari porseleinen knobbelvaas 19 eeuws, met floraar decor, in goede staat, 19cm
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal decor, dikwandig, in goede staat 25cm
Oud tegeltableau en drie tegels in lijst, 6-pas tegeltableau 20e eeuw Delft (die pleit om een koe geeft er een toe) minimale chip, drie tegels Makkum notendecor in lijst 43x30 en 42x16,5cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen K.P.M ijsbeer, 2e helft 20e eeuw 10,5cm Cond:G
Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met floraal en kinddecor, geschulpte omranding 1 beschadigd, 4 goed 15,2 cm ø Cond:R/G
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met vlakken en diverse florale decors in de coulissen. 19,8cm in goede staat.
Imari porseleinen bloempot met floraal decor en vlinder decor(haarscheur) 19-24 ø cm Cond:R
Drie antieke Engelse keramieken kastkommen 19e eeuw, 1 met chinees decor, 2 met landschapsdecor (ook binnenin) 9x18ø cm Cond:G
Oud Engels keramieken serviesgoed (Spodes Tower) met blauw decor van landschappen en flora 22-delig: 2x tablet, 4x soepkom, 2x diep bord, 1x schaal, 5x groot bord, 1x sauskom, 4x klein bord, 2x schaal...
Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R
Twee oude Chinees porseleinen figuren 20e eeuw(gemerkt) in goede staat, 30-31cm
OudeThüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M
Grote 19e eeuwse Chinese vaas, beschadigd met floraaldecor 58x22ø cm Cond:M
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, met floraal en bamboe decor(minimale chipranden) 5x11,5øcm Cond:R
Zeer grote oude Chinees keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw met figuren en floraal decor, in goede staat 78x35ø cm
Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R
Oude Chinese Familie Verte vaas, 1e helft 20e eeuw, 6 hoekig met vlinder en floraal decor, 18x18x7,6cm Cond:G
Oud porseleinen eetservies met bloemen en gouddecor(ongemerkt) bestaande uit: 12 soepborden, 12 maaltijdborden, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1 botervloot, koffiekan, melk en suikerpot, geschul...
Vijftien delig antiek porseleinen keukenset omstreeks 1900, Hollands(minimale beschadiging mogelijk) 11-024cm Cond:G
Groot 19e eeuws goud imari porseleinen bord met 6 hoekige geschulpte rand 34x32cm Cond:G
Oude koralen snuffbottle in de vorm van een Boedha hoofd. 2e helft 20e eeuw. 8cm Cond:G
Oude Duitse Biedermeier stijl staande lamp, gemerkt Kayser 2e helft 20e eeuw in goede staat 77cm.
Grote oude zware marmeren vaas 20e eeuw (chip uit oppervlakte) 52x23øcm Cond:G
Vier oude Hollandse Makkums polychrone keramieken borden, drie borden met geschulpte rand, allen met floraal en vogel decor, 20,5x28ø cm Cond:G
Vijf delen Herend porselein 20e eeuw met floraal en gouddecor, twee tafelklokken dubbele zoutnap en twee eierdoppen Cond:G
Twee antieke Meissen porseleinen borden 19e eeuws, beide beschadigd, fijn geschilderd, florale decors 25øcm Cond:M
Zeven oude porseleinen (2x keramiek) honden 20e eeuw o.a. Duitsland, 8-16cm. (1x beschadigd) Cond.: R-G
Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 grotere dekselvaas(chip deksel) 1 kleinere dekselvaas (deksel kapot) 1 kraagvaas 18-24cm Cond: R
Twee Chinese tegeltableaus met vrouw en vogeldecor (4pas) 2e helft 20e eeuw 64x19cm Cond:G
Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G
Drie oude porseleinen figuren Duitsland, wit-goud, twee Rosenthal Selb, meisje met gans, meisje met duiven, 1 gemerkt TK Thun putti op ram 10-14cm Cond:G
Oude keramieken vaas 20 eeuw, gemerkt Colenbrander Ram, Fv B.15 floraal decor 18x7,5cm
Twee grote keramieken plaquettes, eenmaal met paarden, groen, blauw, rood glazuur, gemerkt Rüscha handgemahlt, en eenmaal Romeinse paardenspan met verschillende kleuren.geglazuurd, ongemerkt 47x34cm e...
Vijf oude/antieke porseleinen figuren in de vorm van Pierrots: 1x wandbakje Sitzendorf ca. 1930, 1x buste Pierrot ca. 1930 (ongemerkt), 1x likeurflesje Germany ca. 1920 nr. 7417, 1x rookverdrijver "ma...
Cassette met diverse oude miniaturen 20e eeuw, o.a keramiek zeepsteen en porselein etc. 22 stuks 4-8cm Cond:G
Hollands 5-delig Makkums polychroom kaststel, gemerkt met letter W. 1 Haarscheur, verder in goede staat 22-31cm. Cond.: R-G
Twee sets oude opengewerkte gebaksborden van porselein: 1 set van 5x Wenen ca. 1920, gemerkt en 1 set van 6x gemerkt 17 met romantische decors van goud en cassiskleur ø18-ø19cm. Cond.: G
Vier oude/antieke porseleinen figuren: 1x springende paarden (Duits), 1x vrouw met jurk (jurk beschadigd, Duits), 2x figuren ca. 1900, ongemerkt (1x gelijmd) 15-27cm. Cond.: R-G
Zeer grote Chinees porseleinen kom ca. 1800 (gemerkt) met rondom decor van flora en landschappen. 10xø25cm. (randschades en stukje ingelijmd) Cond.: R
12-Delig theeservies (Czechoslavakie) met parelmoer glazuur en gouddecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en koekjesschaal 19-23cm. In goede staat (minimale chip mogelijk)
Drie delen oud Chinees porselein 20e eeuw, een zeskantige vaas met figuren en florale decors, een dekselpot met gouddecor, teksten, floraal en paradijsvogel, en een grote vierkante bloempot met figure...
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal, in lotusbloemvorm met gouddecor binnenin, en floraal decor aan de buitenkant, 11x21,5øcm Cond:G
Zes delen divers oud porselein, diverse beschadigingen 8-16cm Cond:M/R
Oud Chinese miniatuur kamerscherm met 3 porseleinen plaquettes, handgeschilderd en gesigneerd 20e eeuw 36x28cm. Cond.: G
Vier oude Engelse Royal Albert en 1 Elizabethan porseleinen kop en schotels,anniverserie Rose, brigadoon, country scenes, provincial flowers, 6,5-14cm Cond:G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm
Twee maal 19e eeuwse Imari porselein, grote kraagvaas, grote schaal, 45x20ø 10x24,5cm Cond: R/G
Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12cm ø Cond:R/G
Imari porseleinen wierookbrander met Foohond, 19e eeuws, fijngeschilderd decor met paradijsvogels, vleesschaal(gerepareerd)25-37cm Cond:R
Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.
Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...