Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982), aquarel op papier, getiteld "Pinocchio" 36x46cm. Cond.: G
Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982), aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorovskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.
Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, bruggetje bij Giethoorn, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.
M. Fritz 1881 (Duitse School), olieverf op linnen, herenportret 47x62cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G
Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G
Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R
K. Eichhorst ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 70x60cm. Cond.: R-G
Reinier Craeyvanger 1812-1880, twee figuren bij 17e eeuws soldatenkamp, aquarel op papier, 21x15 Cond:G
German Grobe 1857-1938 Duitse school, bomschuiten op zee, olieverf op linnen 51x61 Cond: G
C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G
W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G
Hugo L. Braune 1922 ( 1875 - 1939/45 Duitse School), gouache op papier, kasteelvijver met zwaan 60x45cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
J.Hubert 1901, Belgische school, spelende kittens, pastel op papier 60x42 Cond:G
Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G