Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...
Kristallen hoedschotel, met zilveren hengsel, fraaie grote schotel met geschulpte rand, amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van een grote beugel met parelrand Jl: 1917 ø26x25cm
Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Prachtige zilveren art-nouveau schaal op 4 pootjes, 800/000, met kristallen binnenbak. Duitsland. Versierde vierkante schaal met strikken, lauwerkransen, meander en krullen, staand op 4 strak bewerkte...
Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Kristallen cakeschaal voorzien van ruitslijpsel met ster op de bodem, en met zilveren beugel met parelrand835/000 ø26x18cm jl:F 1940
Mooi parfumflesje met strak geslepen kristallen flacon en een GG 585/000 dopje met fraaie gravures. Voorzien van stopje. Grootte 3.5x9 cm Cond.:U
Fraai parfumflesje met GG 585/000 voet en dop. De kristallen flacon is geslepen met lijnen en getrembleerde hoeken. Het gouden dopje en de voet zijn bewerkt. Voorzien van stopje. Het dopje iets gedeuk...
Fraaie zilveren, 835/000, tabaksdoos. Hollands, voorzien van geribbelde bewerking met scharnier. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven. jl.: X: 1857 ca. 68 gr. 5x6,5x7cm Cond.: G-U
Zilveren set bestaande uit twee zilveren dekselpotjes met blauw glas en een bijpassende servethouder, 925/000. Alles uitbundig versierd met florale bewerking en parelranden. servethouder behoeft iets ...
Zilveren (925/000) brandewijnkom, prachtig versierd met florale bewerkingen, schilden en parelrand. De kom is voorzien van gekrulde handvaten, voorzien van kleine keur. 23x11x11cm., ca. 285gr.
Twee oude Oosterse dekselvazen, nautilusschelpen met koperen monturen(latoenkoper) 30-32cm Cond:G
Kristallen kaas en boterstolp met zilveren dop, met etswerk versierde kristallen stolpen met mooie bloembewerkingen, beide voorzien van zilveren dop met parelranden 20x20cm en 18x17cm
Fraaie zware kristallen karaf met ruitslijpsel en zilveren vergulde kraag 925/000 voorzien van gravure ø10x29cm
Bijzonder antiek zilveren cabaret, 833/000, met fraaie bewerkte rand. MT.: Alb. de Haas, Sneek ( 1877-1966) 17x17 cm
Kristallen parfumflesje met gouden dop 585/000, liggend model, fraai organisch geslepen met gouden kraag, voorzien van stopje. dop gedeukt 13,5x4cm Cond:R
Zilveren (835/000) theepot, sierlijk model met zwart handvat, een bewerkte rand bij het deksel en op de voet. Het deksel is bekroon met een pijnappel. Importsteken: Juwelier Aubert 's Gravenhage Voorb...
Zilveren doos, 835/000 Hollands, met voorstellingen van de kwakzalver Jan Steen, florale en putti voorstellingen MT. van Erp , Leeuwarden, op sierlijke krulpootjes 13x8x7cm ca 336gr Cond:G
Zilveren cloissonné parfumflacon, 925/000. Grote flacon versierd met bloemen en emaille geplaatst op een zilveren voet met getorste rand. Het emaille aan de dop is wat beschadigd. 4x7x15 cm ca. 165 gr...
Zilveren roomstel bestaande uit een suikerpot en melkkan, 800/000, Barokstijl, met fraai getorst motief op bewerkte voetjes. 12x6x8 cm. ca. 182 gr. Cond.: G
Twee sierlijke zilveren kandelaars, 925/000, Engels. Fraai gevormde kandelaars bewerkt met filetranden. MT.: M.C.Hersey & Son, London. jl.: X 1997 en jaarstempel 2000 Hoogte 19 cm
Friese zilveren geboortelepel 835/000 met op de steel een vouwenfiguur. Aan de voorzijde van de bak zit een monogram, de achterzijde is voorzien van een gravure: Fedde Steensma 1768, met daaromheen ee...
Elegante parfumflacon met gouden 585/000, dop. Sierlijke kristallen flacon, smal breed uitlopend, met ruitslijpsel aan de onderzijde. Voorzien van fraaie achtkantige dop met gegraveerde bewerking. Con...