Twee oude antieke kapmessen twee keer gemerkt Corneta, in goede staat 52x57cm
Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G
Twee antieke koper en messing kruithoorns, jager in landschapsdecor, en jachthond met grijpvogel 16-24cm Cond:R/G
Twee oude Indonesische krissen, eerste helft 20e eeuw in goede staat 35-37cm
Twee antieke tinnen borden 18e/19e eeuw een met drie stempels, een met onduidelijke stempels. 24-32cm Cond:G
Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan licht bedeukt 44cm Cond:R/G
Lot divers antiek tin, o.a. 2 brandewijn kommen 17e-19e eeuw 2 klepkannen 18e-19e eeuw twee sets lepels 18e eeuw en twee tablets omstreeks 1900 12-30cm Cond:R/G
Zestien delen antiek tin 18e/19e eeuws o.a. brandewijnkom, borden, blaker, lepels, dekselpot, klepkan Cond:R/G
Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G
Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Hollands lepelrek met 15 tinnen lepels en originele restbeschildering, licht wormbeval 27x28x8cm Cond:R/G
Vier prachtige 19e eeuwse tinnen theekannnen in goede staat. kleine beschadigingen 20-27cm Cond:G
Zeldzame geel beschilderde tinnen Empire kraantjeskan omstreeks 1820 in goede staat 42cm Cond:G
Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc
Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak en hengsel en spijlen 45x36ø in goede staat
Drie delig haardstel van messing, met twee messing vuurbokken, 19e eeuws. 28-60cm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø
Antieke Hollandse potkachel merk sun, omstreeks 1900 in goede staat 75cm Cond:G
Groot oud messing kopergeslagen haardscherm in waaiervorm, omstreeks 1920 met figurendecor, licht beschadigd, 70x90x12cm Cond:R/G
Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G
Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurbokken, pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Zware bronzen lage bijzettafel met handgrepen 19e eeuw (voetenbank) 26x54x36cm
Antiek Duits Schwarzwalder tafelstuk omstreeks 1880 met jager en Gems op rotspartij(beschadigd) 39cm Cond:R/G
Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...
Zeer vroeg Hollands 17e eeuws Heilig boek, generale kerkelijke historie van Neder- Landt By Jan Cnobbaert Antwerpen, anno M.DC.XXIII, vol met beschrijvingen, kardinalen etsen etc. (band beschadigd) 13...
Mooie 18e eeuwse Hollandse bijbel met lederen band en bronzen slot, in goede staat door H.Brandt, D onder de Linden, P.Schouten, J. de Groot in compagnie 1786 27,5x10x23cm Cond:G
Drie antieke bijbels, Staten Generaal vol met gravures 1810 J Brandt en zoon, Staten Generaal te Haarlem JOH Enschede en zonen met zilveren slot, Staten generaal 1884 met gouden slot Cond:R/G 13-18cm
Vijf delen Grand Geographie Bong en co (antiquarisch, maison edition) sommige kaften iets beschadigd Cond:R/G
Twee delen Oosterse handwerkkunst met gouddraad, Indische danser en Indische olifant, 39-54cm Cond:G
Antieke ovale leren tabaksdoos met zilveren naamplaat en zilveren applicaties met scharnier. 14x10x4cm Cond:G
Groot lot antieke apothekers voorwerpen o.a. pillenmaker, geluidstrechter distilleerglas, flacons en gewichten, microscoop, injectiespuit etc. interessant lot voor verzamelaars 4-40cm
Twee Italiaanse boeken, Aldo Rossi La Conica e Cultre caggetiere, en Esercizio formale 1979 30,5x21,5cm Cond:G
Dertien oude boeken over Rotterdam o.a. door Tinus de Does diverse wijken, en een prentenboek door J. Aarse, Hazewinkel, Kossman 16x17x26cm Cond:G
Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm.
Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G
Antieke Jugendstil staande majolica petroleumlamp, omstreeks 1900 met floraal- en zweepslagdecor, in goede staat 55x26cm
Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat
Oude messing kroonluchter 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 5 lichts 61x52cm Cond:G
Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G
Antieke keramieken petroleumlamp omstreeks 1900 met blauwe bloemen, staande op vier leeuwenpoten 40x20cm in goede staat
Grote oude messing tafellamp, 2 lichts met bloemvormige matglazen kappen en porseleinen tussenstukken, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59cm Cond:G
Antieke opaline glazen lampenvoet omstreeks 1900 met bloemenbeschildering 64cm Cond:G
Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porseleinen beschildering tussenstuk en vergulde messing ornamenten en bewerkte matglazen tulp 60cm Cond:G
Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.
Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil tafelolielamp omstreeks 1900 met plated metalen voet en groenglazen reservoir 48cm Cond:R/G
Antieke Majolica petroleumlamp (omgebouwd naar elektrisch) omstreeks 1900 Jugendstil, in goede staat 49x24øcm
Designlamp 70er jaren Herman Sneyders model Bolide, in zeer goede originele staat 21x50øcm Cond:G
Metalen designlamp (plaffonniere) van metaal door Raak (geen fitting) Andre Rotte, Aalsmeer, middengedeelte mist 21x47ø Cond:R/G
Antieke bronzen Empire stijl hanglamp omstreeks 1880 (elektrisch) drie lichts, in goede staat 21x24x24cm
Antieke vergulde messing hanglamp 4 lichts omstreeks 1900 met drie glazen kappen en prismen glas, Louis seize stijl 74cm Cond:G
Grote messing barokstijl kroonluchter 20e eeuw, 14 lichts, mooie kwaliteit, in zeer goede staat 80x77ø
Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G
Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R
Vergulde bronzen kroonluchter in Barok stijl 20e eeuw 8 lichts 52x55ø Cond:G
Twee oude metalen lampen 50er jaren, een zwarte spoorweglamp AKA Electric, een bureaulamp onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 41x49cm Cond:G
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Twee antieke tafel/bureau lampvoeten 1e helft 20e eeuw een messing een compositiemetaal 32x59cm Cond:G
Oude hanglamp, messing met prismenglas in bolvorm. 30x24ø Cond:G
Twee flessen rode wijn, Chateaux Margaux 1972 Premier Grand Cru Classe 30.5cm
Antieke houten boekenstandaard omstreeks 1890 met intarsia, figuren, dieren, en diverse houtsoorten Historisme in goede staat 41x13x30cm
Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm
Grote 19e eeuwse koperen samovaar met leeuwenkoppen en leeuwenpoten, met kolenlade, licht bedeukt 65cm Cond:R/G
Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G
Lot diverse antiquarische lectures over hoofdzakelijk koningshuis 1e helft 20e eeuw 20-40cm Cond:R/G
Antiek jachtbestek omstreeks 1900 met hoornen heften gemerkt Hugo Lindner Solingen in originele cassette 12 delig(messen en vorken) in goede staat 27x36x6cm Cond:G
Veertien antieke terras klapstoelen 1e helft 20e eeuw 90x40x40cm. Cond.: R-G
Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G
Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G
Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G
Twee antieke messing neo gotische kaarskandelaren omstreeks 1900 in zeer goede staat 48x18øcm
Twee Franse antieke 6 lichts kaarskandelaren, rood marmer met messing en compositiemetaal, cond:G 70cm
Bronzen 19e eeuwse 4 lichts kandelaar in renaissance stijl in hoogte verstelbaar door te draaien, in goede originele staat 47cm Cond;G
Grote antieke vergulde bronzen 5 armige kandelaar met putti buste fakkels en ranken historisme omstreeks 1880 in goede staat ( arm licht verbogen)62x57x36cm
Twee grote 19e eeuwse Neo-gotische vergulde bronzen kaarskandelaar in goede staat 65cm
Vernikkelde Art Deco kaarskandelaaar met mozaïk inleg. Omstreeks 1930 onduidelijk gemerkt 17x7,7ø in goede staat
Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1900 messing en compositiemetaal. 27-39cm Cond:G
Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G
Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G
Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm
Vijf delen oud antiek koperwerk, 9 lichts kandelaar, 1 lichts kandelaar, Chinese bronzen wierookbrander, en Oosterse plated houder 8-32cm Cond:G
Antiek dienblad omstreeks 1900 met keramieken blad, gebloemd en tinnen omranding in goede staat 40x25x6cm
Oude vooroorlogse Duitse Rheinmetall Borsig typemachine in goede staat 25x39x37cm
Oud Afrikaans houtgestoken masker, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G
Legrand hanglamp omstreeks 1960 met drie halve bollen , gemaakt van oranje emaille op metaal(ongebruikt) , porseleinen fittingen 10x22ø Cond:G
Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:G