Lot oud koper en tin 19e-20e eeuws o.a 19e eeuws tinnen kwispedoor etc 15-40cm Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G
Originele Tony Cordero (1937-2001) Chrome met kristal design lamp, 1990 model Sibillia (2 delig) 62x70øcm Cond:G
Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G
Oude antieke messing scheepslog 1e helft 20e eeuw Noord Amerika in houten kist Nautical miles Fischer-Pierce en co mc Boston massachussets in goede staat 17x53x18cm
Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse lepelrekken met tinnen lepels met originele polychromie en monogram op tinnen lepels 49x26x4cm Cond:G
Zes delen plated 20e eeuw o.a 2 kaarskandelaren met putti vier servethouders in schelpvorm 6-11cm
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Oud tin, 32 delen, hoofdzakelijk 20e eeuw(1 deel ijzer) 5-28cm Cond:G
Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G
Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G
Twee antieke Franse blikken met eikenhouten voetstoven, bewerkt met tekst en motieven, 19e eeuw in goede originele staat 14x25x9cm.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm