Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Grote amandelgeslepen kristallen vaan met octogonale voet 20e eeuw en zilveren omranding 900 gehalte 31cm Cond:G
Aparte glazen vaas met luchtbellen omstreeks 1960 in goede staat 16x9ø
Lot oude kristallen glazen en onderzetters divers (27+) minimale chip mogelijk
Lot van 8 kristallen dessertschalen achtkantig en veertienkantig minimale chip mogelijk 4-14cm Cond;G
Vier oude glazen Art Deco glazen vazen omstreeks 1920, 2 oranje vaasjes, 2 bewerkte oker geaderde bolvazen (chip) 9-20cm Cond:R/G
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Drie kristallen flacons met slijpsel 1e helft 20e eeuw, minimale chips mogelijk, Cond:G 14-17cm
Acht diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-20cm Cond;G
Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G
Zes delen gesigneerd glas 20e eeuw, Drie schalen en drie vazen een aantal gesigneerd 12-22cm Cond:G
Lot van 40 kristallen glazen met slingerstam, vier maten, gelijke stijl 7-11cm
Grote facetgeslepen kristallen wijnkoeler 201 eeuw in goede staat 23x19ø Cond:G
Drie delen oud paars glaswerk, 20e eeuw, ongemerkt, grote bolvaas en coupes 6-30cm
Gebrandschilderd glas in lood raam 20e eeuw florale decors 46x46cm Cond:G
Glazen 18e/19e eeuwse knijpkaraf met stop in goede staat 23,5cm Cond:G
Zes diverse glazen parfum flesjes, geel van kleur en verschillende vormen 20e eeuw 12-21cm
Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G