Twee oude antieke glazen parfum flacons, brandend hart met bloemen, en een Egyptische beschildering omstreeks 1930, beide in goede staat 15-19cm
Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G
Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Zes oude kristallen karaffen 19e 20e eeuw (stop uiteinde chips af) 28-35cm Cond:G
Lot kristal 19e en 20e eeuw o.a. fruitschaal, 11 glazen en 8 kristallen onderzetters (chips) 12-24cm Cond:R/G
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Oude Venetiaanse spiegel, 20e eeuw Barokstijl(beschadigd, losse delen erbij) 90x53cm Cond:R
Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.
Gebrandschilderd glas in lood raam 20e eeuw florale decors 46x46cm Cond:G
Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.
Twee grote groenglazen kandelaren 1e helft 20e eeuw theresienthal Duitsland in goede staat 29cm
Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm
Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.
Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm
Amandelgeslepen glazen parfumfles en dekseldoos omstreeks 1930 geel glas, 11-16cm Cond:G
Twee antieke opaline glazen kraagvazen omstreeks 1900 met restbeschildering, glas is heel 15-2-cm Cond:R/G
Grote antieke Jugendstil glazen vaas omsteeks 1900 met goud en floraal decor in goede staat 31,5cm
Glazen 18e/19e eeuwse knijpkaraf met stop in goede staat 23,5cm Cond:G
Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.
Vier delen kristal 20e eeuw, roomkan, dekselpotje, dekseldoos met plated deksel, en een facetgeslepen vaasje(minimale chip mogelijk) 10-12cm Cond:G
Twee glazen parfum flesjes beide gesigneerd Lalique France, 1 flesje in de vorm van twee bloemen 9x9x2,5cm Cond:G
Vier kunstglazen parfumflacons alle flacons zijn gesigneerd 20e eeuws Cond:G 15-20cm
Twee antieke robijnrode boheemse kristallen bekers omstreeks 1900 met floraal decor 12-13cm Cond:G
Twee antieke beschilderde opalineglazen vazen met Hollands winters decor, chip rand 28x13ø Cond:R/G
Zes diverse glazen parfum flesjes, geel van kleur en verschillende vormen 20e eeuw 12-21cm
Tien diverse kristallen flacons met diverse slijpsels kleuren en maten 12-18cm 20e eeuw Cond:G
Drie kristallen flacons met slijpsel 1e helft 20e eeuw, minimale chips mogelijk, Cond:G 14-17cm
Negentiende eeuws gebrandschilderd raam met kerk(gedeelte lood los van glas, drie scheurtjes glas)43x54cm Cod:R
Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G
Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G
Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G
Acht diverse kunst glazen of kristallen flacons oa Murano 20e eeuws diverse maten en kleuren Cond:G 8 tm 17cm
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Tien diverse glazen/kristallen parfum flesjes, 20e eeuw 10-16cm Cond:G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1854-1904 gegraveerde korenaren, bloemen en monogram met tekst in goede staat 21cm
Negentiende eeuwse robijnglazen geschulpte glazen vaas met beschildering 24,6cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Acht diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-20cm Cond;G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen maten en afbeeldingen meeste flesje Frans 20e eeuw
Tien diverse glazen/kristallen flacons verdeeld in vijf paartjes 20e eeuw Cond:G 13-20cm
Kristallen inktpot met zilveren sluiting 800/000 chips kristal onderrand 10x14x11 Cond:R
Acht delen oud kristal,2 kleine flacons, 2vazen, 3schenkkannen en een ovalen schaal 11-18cm Cond:R/G
Tien diverse kristallen/glazen parfum flacons 20e eeuw Cond:G 12-17cm
Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Tien diverse kristallen karaffen/flacons, allen met diverse slijpsels 13-19cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 12-17cm Cond:G
Grote amandelgeslepen kristallen vaan met octogonale voet 20e eeuw en zilveren omranding 900 gehalte 31cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G