Antieke Duitse wortelnoten Vertico, Gründerzeit omstreeks 1880 lichte fineerschade 140x96x48cm Cond:R/G
Engelse mahoniehouten Art Deco secretaire met glasopstand omstreeks 1930 2 delig in goede staat 193x73x42cm
Antiek Hollands Louis Seize halve maantafel omstreeks 1800, notenhout met bandintarsia en jaloeziedeuren (lichte fineerschade) 86x83x41cm Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken renaissance stijl bretterstuhl mat kariatiden, maskers en druivenranken in goede staat 107x50x43cm Cond:G
Kapitale Oosterse houtgestoken kroonzetel met leeuwenkoppen wapen en rode stoffering (vlek) 20e eeuw 154x64x78cm Cond:G
Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire buffet met volle zuilen en messing capitelen, met klapbuffet (krimpnaad blad, later lichte schade) Cond:R 80x100x45cm
Negentiende eeuws mahoniehouten empire stijl haardscherm met bronzen beslag(lichte fineerschades) 95x53x34cm Cond:R/G
Antieke vergulde spiegel met druivenrank decor omstreeks 1880 in goede staat 45x55cm
Hollandse wortelnoten Barok secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag, in goede staat 105x78x50cm
Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast, uitneembaar met massief eiken rugwand, lades druivenrankendecors en robbelijsten 2e helft 20e eeuw in goede staat 182x173x64cm
Italiaanse wortelnoten secretaire Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw orgelgebogen lades in goede staat 101x100x50cm