Grote wortelnoten salontafel in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) in originele staat 83cm
Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G
Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G
Oude Hindelopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw in goede staat
Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld in goede staat 66x35x33cm
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900, in goede staat 64x70x3cm
Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas in goede staat 89x61cm Cond:G
Antieke Duitse houtgestoken kapstok met moedigheidskruizen, ridder en eikenblad omstreeks 1910 in goede staat 102x28x20cm
Antieke eikenhouten bijzettafel met twee lades en uitklapbaar blad omstreeks 1910 in goede staat 69x55x45cm
Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Twee antieke eikenhouten stoelen omstreeks 1920 Art Deco 85x60x51cm Cond:G
Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x15cm.
Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Negentiende eeuwse mahonie penantkast(krimpnaden, lichte beschadiging) 86x100x45 Cond:R
Antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten en snekken(licht beschadigd) 76x114x68 Cond:R/G
Antieke Engelse notenhouten spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900 in goede staat
Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø
Engelse salontafel met lades, mahoniehouten stijlmeubel met messing klauwpoten 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x100cm Cond:G
Zeldzame mahoniehouten Empire stoel omstreeks 1830 uitklapbaar tot bidstoel met velours stoffering in goede staat 83x59x60cm
Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G
Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G