This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Schilderij Frans Baayens, boek lezende man
Result: 25 EUR

Gravure Notre Dame
Result: 45 EUR

3x Grafiek, 18e eeuw
Result: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Result: 90 EUR

Bruno Bielerfeld
Result: 30 EUR

Line Balmin
Result: 35 EUR

Georg Kiste
Result: 20 EUR

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Result: 10 EUR

Franse gravure, 18e eeuw
Result: 10 EUR

Schilderij, Hans Hunger
Result: 25 EUR

Schilderij, kippen
Result: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw hoenderhof in stal, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G

Twee antieke gravures
Result: 70 EUR

Twee antieke gravures 18e eeuw, 110e Vue du Palais luirnal a Rome, en Vue perspective dela superbe Fontain de Trevi a Rome (lichte vochtvlekken) gravures op papier 44x30 en 40x27cm Cond:R/G

Schilderij, papythus
Result: 50 EUR

Ongesigneerd Zuid Amerika, dorp met vele figuren, gouache op papier 40x57cm Cond;G

H. Medenberg
Result: 50 EUR

H. Medenberg 1929, winterlandschap met knotwilgen, olieverf op paneel 34x24cm Cond:G

2 Antieke etsen
Result: 40 EUR

Twee antieke ingekleurde vroeg 19e eeuwse etsen betreffende Scheveningen, Friesland en Walcheren, figuren in klederdracht 24,5x14,5cm Cond:R/G

3 Antieke tekeningen
Result: 60 EUR

Drie antieke tekeningen met monogram 19e eeuw, landschappen tekening op papier 17-23cm Cond:G

3 Tekeningen, 19e eeuw
Result: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Duitse tekeningen, riviergezicht met boten, riviergezicht met boten en figuren, riviergezicht met ruïne 19-23cm, tekeningen op papier

Schilderij, G. Piesch
Result: 50 EUR

G Piesch '75 Duitse school Naiëf geschilderd dorpsfeest olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij 50-er jaren, A.R.
Result: 40 EUR

Monogram AR '53 Duitse school, haven industrie, gemengde techniek op papier 47x37cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, bomschuiten
Result: 375 EUR

Paardenstudie
Starting price 40 EUR

Onduidelijk monogram, paardenstudie, houtskool op papier 66x50cm Cond:G

Russische School 1925
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1925, Russische school? landschap met boerenhuizen en restsneeuw, aquarel op papier 14x9,5cm Cond:G

Oldemans, fruitstilleven
Result: 60 EUR

Fruitstilleven, perzik met druiven, verso met naam Oldemans 20e eeuw olieverf op paneel 14x18cm Cond:G

Serie van 11 prenten Utrecht, kastelen en landkaarten
Result: 110 EUR