Ongesigneerd 20e eeuw hoenderhof in stal, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G
Twee antieke gravures 18e eeuw, 110e Vue du Palais luirnal a Rome, en Vue perspective dela superbe Fontain de Trevi a Rome (lichte vochtvlekken) gravures op papier 44x30 en 40x27cm Cond:R/G
Ongesigneerd Zuid Amerika, dorp met vele figuren, gouache op papier 40x57cm Cond;G
H. Medenberg 1929, winterlandschap met knotwilgen, olieverf op paneel 34x24cm Cond:G
Twee antieke ingekleurde vroeg 19e eeuwse etsen betreffende Scheveningen, Friesland en Walcheren, figuren in klederdracht 24,5x14,5cm Cond:R/G
Drie antieke tekeningen met monogram 19e eeuw, landschappen tekening op papier 17-23cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Duitse tekeningen, riviergezicht met boten, riviergezicht met boten en figuren, riviergezicht met ruïne 19-23cm, tekeningen op papier
G Piesch '75 Duitse school Naiëf geschilderd dorpsfeest olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Monogram AR '53 Duitse school, haven industrie, gemengde techniek op papier 47x37cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, bomschuiten en figuren op strand olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Onduidelijk monogram, paardenstudie, houtskool op papier 66x50cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 1925, Russische school? landschap met boerenhuizen en restsneeuw, aquarel op papier 14x9,5cm Cond:G
Fruitstilleven, perzik met druiven, verso met naam Oldemans 20e eeuw olieverf op paneel 14x18cm Cond:G