This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Result: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Starting price 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

Schilderij, schommelpaard
Result: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Zilveren botermes + eierlepel
Starting price 130 EUR

Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...

Tafelpendule, Gustav Becker
Starting price 225 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G

Zilveren pepermuntdoosje 1866
Starting price 110 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...

Buste, Jezus, Beroude
Starting price 130 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.

Boekensteunen justitia
Starting price 115 EUR

Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.

2 Landkaarten, 18e eeuw
Result: 70 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth

Bronzen valk
Result: 140 EUR

Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.

Zilver vergulde ring met amethist
Starting price 20 EUR

Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.

2 Werken E. Fievez
Starting price 30 EUR

Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G

Landschap met molen
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Beeld, lezende heer
Starting price 375 EUR

Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G

13 Zilveren servetbanden
Result: 65 EUR

Dertien zilveren servetbanden, 835/000, bestaande uit 7 servetbanden, diverse modellen en 6 vingerhoedringen. Voorzien van monogramgravures. Totaal ca 265 gr. Cond.: G

2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Starting price 1.250 EUR

Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.

2 Perzische kleden
Result: 50 EUR

Twee oude Perzische kleden, fijngeknoopt met floraal decor, eenmaal bont, eenmaal zalmkleurig, 116x77-152x116cm Cond:G

Balmain horloge
Starting price 650 EUR

Uniek Balmain horloge, model B-Crazy, met milanees gevlochten band, langwerpige kast en 2 passanten bezet met diamanten. Edelstaal met clipsluiting. Breedte horloge 2 cm. omtrek 16 cm. In zeer goede s...

3 Delen Meissen
Starting price 150 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G

Zilveren schaar met ketting
Starting price 140 EUR

Schaar met zilveren grepen en jasseron ketting, 835/000. Een huishoudschaar met gekrulde zilveren benen voorzien van Biedermeier krulgravures. Aan de schaar zit een zilveren jasseronketting van 80 cm....

Muller, "de Venne"
Starting price 75 EUR

Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G

Francine, strandgezicht
Starting price 90 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Porseleinen hondje
Starting price 60 EUR

Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G

Schilderij, C. Slotman
Result: 30 EUR

C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G