Chinese bronzen Boedha met tekst achterin, 19e/20e eeuw, met restvergulding, in goede staat 36cm. Cond:G
Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemzen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G
Antieke houtgesneden heilige figuur met originele polychromie omstreeks 1800(voetrand iets beschadigd) 29cm. Cond:R/G
Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G
Bronzen haan op houten sokkel 21 eeuw gesigneerd van der Straeten, in goede staat 31cm.
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G
Bronzen jachtluipaard op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 20x31x7cm. Cond:G
Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm
Groot houtgestoken Balinees beeld van een danseres, 20e eeuw, 75cm. Cond:G
Bronzen discuswerper, Romein op marmeren sokkel 21e eeuw ongemerkt, 27cm. Cond;G
Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G
Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin
Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G