Elegante gouden choker, 585/000. Fraaie verlopende choker met een gematteerde bewerking met lijnversiering. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 8-14mm. lengte 42,5 cm. ca. 36,4 gr. In zeer go...
Oude dubbele Perzische kamelenzak met mooi fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.
Raymond Weil horloge, Parsifal, bicolour, met bicolour band. Nr.: 9190. ø 33 mm. lengte 22 cm en 2 extra schakels. In originele doos en in goede staat.
Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G
Stalen Jaeger LeCoultre horloge, automatisch horloge, met stalen band. nr.: 965230. ø 35 mm. Lengte 17 cm. Werkend
Maurice Lacroix horloge, bicolour model met blauwe wijzerplaat. Voorzien van stalen band met goudkleurige accenten. Grootte kast 33x33 mm. Lengte 22 cm met extra schakel en 1 originele leren band en 2...
Gouden choker, 585/000. Collier met in het midden een stuk horlogeketting aan weerszijden voorzien van stukjes figaro collier. Breedte 8 mm. Lengte 43 cm. ca. 10,45 gr.
Lot sieraden bestaande uit o.a. 2 zilveren armbanden, een zilveren ketting en hanger, een munthanger en broche van boordknopen. En nog diverse andere kettingen, armbanden en ringen.
Gouden Figaro armbandje, 585/000, met veiligheidsketting. Breedte 2,5 mm. Lengte 18 cm. ca 3,5 gr.
Gouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Gourmetcollier met hanger gemaakt van twee trouwringen versierd met 2 granaten. Voorzien van veiligheid. ø hanger 25 mm, lengte 60 cm. ca. 15,4 gr.
Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...
Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.
Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.
Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G
Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Double zakhorloge, Bautte & Cie, Geneve n: 3698. Voorzien van floraal bewerkte rand en achterdeksel. ø 46 mm. Kast wat uit model, hangoog ontbreekt en oog is doorgesleten. Cracele in de wijzerplaat.
Lot met 5 heren horloges, merk o.a. Mido, Eden, Vidar, Milus en Primato. Alle goudkleurig.
Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...
Duitse porseleinen Ikoon der heilige Grossmärtyrer Georg der Siegbringer, nr 1215/3000, handbeschilderd met gouddecor 21-25cm. Cond:G
Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G
Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.