Elf diverse gekleurde glazen parfum flacons, diverse maten, kleuren en leeftijden 7,5-22cm. Cond:G
Eikenhouten vitrinekast omstreeks 1950, met geslepen glas, schap en deur, in goede staat 75x43x50cm.
Duitse 18e/19e eeuwse eikenhouten gotische kist met origineel beslag en vlinderslot, sleutel mist, 46x43x83cm. Cond:G
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Junghans mahoniehouten Art Deco pendule met chrome afgezet, omstreeks 1930, 8 daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 22x28x14cm.
Kavel met diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (50 jaar bevrijding 1943-1993), 1x 50G 1993 (verdrag van Maastricht), 1x 50G 1987(50 jaar Juliana en Bernhard), 1x 50G 1998, 1x 10G 1975, 8x 10G (...
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G
Zes x 19e/20e eeuwse merklappen, haakwerk 1853-1961-1920-1885 Cond"G
Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm
Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G
Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.
Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G
L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, wit- en geelgoud, flexibel gemaakt uit schakels. Breedte 6 mm, ca. 4,2 gr. ø 65
Groot lot zilveren bestek bestaande uit 18 tafelvorken en -lepels, een opdienlepel en 15 theelepels. Frans, 800/000 met een fraaie gegraveerde biedermeier bewerking. Opdienlepel met uitgewerkte bak in...
Zilveren brede armband met blauwe steen, 835/000. Slavenband, 18 mm, met bij de sluiting een klassieke schakel met biedermeier bewerking en een ovaal gefacetteerde blauwe steen. ca 22 gr. 52x60 mm.
Gouden oorhangers met granaat. Brisure bezet met een granaat. Eén brisure veer wat lam. ca 1,5 gr.
Mooi Seiko premier horloge, Kinetic, perpetual. Stalen horloge met zwart leren band met clip. ø kast 40 mm. In goede, wel gedragen staat. werkend
Gouden zakhorloge, Longines, 585/000. Werkend ø 50 mm. uurwijzer afgebroken, glas mist en chip uit de wijzerplaat. Verder in goede staat.
Set zilveren sieraden, 925/000, met blauwe steen, bestaande uit een broche, oorhangers en een ring. Een fraai uitgewerkte broche met lichte blauwe en witte stenen, grootte 43x50mm. Een paar oorhangers...
Groot lot met 15 double zakhorloges, quarts en mechanisch. Een aantal voorzien van een horlogeketting. O.a. Anker, Zentra, Wostok en Favor. 25-50 mm