This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw
Result: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G

Chinese kom met lotusbloemen
Starting price 2.500 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.

Chinese hoornen cup
Starting price 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

Gietijzeren visitekaartjes standaard
Result: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G

2 Putti lampen
Starting price 275 EUR

Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.

2 Schemerlampen
Result: 70 EUR

Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

Barok kaarsdover en zegelstempel
Result: 40 EUR

Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G

Chinees bronzen plantenbak
Result: 90 EUR

Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G

Reis toiletkistje
Starting price 460 EUR

Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G

Vergulde tafellamp met putti
Starting price 250 EUR

Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Result: 20 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Schilderij, landweggetje
Result: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Starting price 20 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Ets, Amsterdam
Result: 20 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, modern
Result: 95 EUR

Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G

Bep Toscani '93, 20/35
Starting price 40 EUR

Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G

Schilderij, F. Riotte
Result: 60 EUR

F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G

2 Engelse prenten, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G

5 Delen kristal
Starting price 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G

2 Glazen bolvazen
Result: 35 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Kristallen flacon, zilv. montuur
Result: 40 EUR

Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.

N. Hoppes, stilleven met fruit
Result: 50 EUR

N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Perzisch schilderij
Starting price 60 EUR

Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouche op zijde 55x43cm. Cond:G