Rado horloge, double kast met bruin leren band. Mechanisch, ø kast 36 mm. Klein barstje in het glas en een afgesleten band. Verder in goede staat.
Twee zilveren bonbontangen, Duits 835/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 101 gr. In goede staat.
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...
Prachtig collier van grote groene tourmalijnkralen met een gouden, 585/000, sluiting. Grote gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 16 mm, groen met roze, versierd met 17 gouden bewerkte bollen en een goud...
Lot met zes messen, bestaande uit 4 stalen messen en 2 zilveren messen, model puntfilet, 835/000. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:S: 1927. In goede staat. Lengte 23-24 cm.
Lot plated bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
ST Dupont balpoint, 925/000, met goud. Pen met fijne ribbelbewerking en gladde goudenband. Lengte 13 cm Nieuw
Drie zilveren, 925/000, bestaande uit een ovale ring met gravure van vrijmetselaar, een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten en een ring met rond verg...
Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G