A. van Coehoorn 19e eeuw, winters landschap met huis en figuren op het ijs, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Twee oude lederen reiskoffers omstreeks 1930, zwart, 10 delen wit baceliet, toiletset, compleet, bruinleder, met 6 delig toiletset, incompleet 31-53cm. Cond:G
Antieke ivoren toneelkijker met messing, gesigneerd M.Tauber Leipzig-Dresden (krimpscheuren ivoor) 8,5x11x5cm Cond:R
Grote antieke spiegel omstreeks 1910 met facetgeslepen spiegel, kleine beschadigingen 134x98cm. Cond:R/G
Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G
Gouden klemarmband, 585/000, RG/GG/WG, met briljanten. Armband met drie banen gekleurd goud met aan de uiteinden 2 WG soort hoefijzers bezet met elk 9 briljanten, totaal ca 0.72 crt. ca 13,8 gr. 62x52...
Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R
Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G
Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G
Twee zilver, deels vergulde, armbanden, 925/000, met diverse stenen. Armbanden met hoefijzer vormige schakels, voorzien van steentjes, met in het midden een rechthoekige zetkast met een groene of brui...
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Grote verzameling vooroorlogse poezieplaatjes, sommige met tekst achterop, in goede staat 14x14x10cm.
Drie negentiende eeuwse dekseldoosjes, notenhouten garenhouder, parelmoerbeurs met vergulde sluiting, beurs notenhout, gemerkt Cannes je Reviendrai
Negentiende eeuwse mahoniehouten pianokruk met draaibare zitting en velours stoffering 54x40ø Cond:G
Antieke plantentafel gemaakt van boomstam, omstreeks 1900 in goede staat, met 3 tableaus 48cm.
Engels mahoniehouten Dressoir, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x195x50cm.
Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G
Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G
Hollandse 19e eeuwse Bonheur met snijwerk en tollen, in goede staat 230x110x50cm.
Broche en oorschroeven verguld, versierd met Japanse voostelling, ingelegd met zilver en goud. ø 39-26 mm
Lot met 10 delen o.a, zilver, bestaande uit een borstel, Duits 800/000, met gecontourneerde vorm, 3 koffielepels, vork en lepel, 800/000, en 4 kleine lepels, 800/000. zilver ca 128 gr. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R
Zilveren theekan en suikerpot, 925/000. Zilveren theekan model Buton, met houten greep en knop. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: i: 1968 17x11x19cm en 11x9x11 cm. totaal ca. 57...
Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G
Oude messing met houten weegschaal omstreeks 1930 met 8 verzonken gewichten, in goede staat 22x35x15cm.
Zilveren strooier, 835/000, in de vorm van een boerin in klederdracht. M.T.: Firma Dahlia, Amsterdam, 1920-1958. ca. 70 gr. 9x5 cm. In goede staat.
Gouden collier, 585/000 met bewerking. Gevlochten collier met bollen, versierd met oplegde rondjes en pegels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7-12,5 mm. ca 19,5 gr.
Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlandes en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...
Antiek mahoniehouten met eiken voetenbankje omstreeks 1900 in goede staat 18x19x26cm.
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G
Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm
Fraaie gouden broche, 585/000 met parels. Mooie opengewerkte broche met witte en grijze cultivé parels, versierd met gouden bolletjes. ø 35x38mm. Voorzien van kanonsluiting. ca. 12,3 gr.
Craquele glazen beschuitbus 11,5x22cm op bijbehorende onderschotel met zilveren 835/000 knop met parelrand en tekst. Mt: C.W Bolman Leeuwarden 1886, enkele chips
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.
Gouden broche 585/000 met maansteen en turkoois. Ovale broche gemaakt van maansteen met daarop een versiering met turkoois steentje en goud. Om de maansteen zit een brede gouden rand. Grootte 35x23 mm...
Gesigneerde bronzen Japanse vaas of Yamahaka Maru, the yamashita steamship co L+D 1958, in goede staat 21,5cm.
Zilveren horlogeketting, 925/000, Engels. Ketting gemaakt van een verlopende Gourmetschakel met kapitolstok en musketonhaak. Breedte 6-9 mm. Lengte 36 cm. ca. 44 gr.
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Zilveren miniatuur tafeltje, 835/000. Tafel versierd met graveerwerk en een opliggende bewerkte rand op een driepoot voet met krullen. 5x4,5x4cm. ca.26 gr. In zeer goede staat.
Lot jade sieraden, bestaande uit 2 armbanden een collier en 3 hangers, een hart, een poes en een boedha. Totaal ca 175 gr.