Drie maal P Lasonder, twee stilleven een landschap, aquarel op papier, 28x20cm Cond:G
AH. Hoffmann, riviergezicht met vissers, olieverf op linnen, 40x30cm. Cond:G
A.H. Hoffmann, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G
H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen
Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G
J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G
H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G
Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G
Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G
Gesigneerd onder passpartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G
H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
Twee zilveren ringen, 925/000. Een brede zilveren ring versierd met in het midden een ovaal gefacetteerde licht blauwe steen en de buitenranden bezet met zoirconia's. 15 mm ø 60 En een ring met 3 blok...
Zilveren ring met turkoois 925/000 steen 13x16mm, ø 51, 8,3gr.
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Broche, 333/000, met parels, Fraaie gekrulde broche bezet met 3 cultivé parels. Grootte 45x30 mm. ca. 3,3 gr.
Lot sieraden met snijwerk bestaande uit 3 lange colliers met olijfvormige houten kralen met langwerpige hanger met o.a. een boedha en Aziatische afbeeldingen en een rinkelarmband met sierlijk snijwer...
Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.
Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.
Zilveren armband, 925/000, met rookkwarts. ca 15,6 gram, 19cm lang Nieuw. Merk "Fossil"
Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm
Fraai geslepen kristallen bloemenvaas 7,5x16cm op ronde gevulde 835/000 zilveren voet MT.: W. Burger en zonen, Haarlem. jl.: a 1960.
Zilveren 835/000 kandelaar opgevulde voet 6x6cm. MT: H. Höhle en J.J Bolhuis Amsterdam, voet licht bedeukt omstreeks, 1930
Zilveren 835/000 orchideevaasje met gevulde voet, stam met knobbel en bovenrand met parels, 6x13cm
Vijf 800/000 zilveren koffielepels, stelen voorzien van Jugendstil gravures met initialen. ca 66gr. 14cm
Zilveren dekseldoosje, 925/000. Vierkant model met houten binnenkant. Aan de buitenkant voorzien van een gravure: "Kabinet van de commissaris van de koningin Zuid-Holland 1957-1967". 8,5x9,5x2,5 cm. I...
Gouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Solitair oorknoppen bezet met een zirconia. ø 4 mm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.
Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G
Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Zilveren choker, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fijn zilveren collier met in het midden vier schakels met markesiet en daartussen drie zettingen met ovaal gefacetteerde groene stenen. Voorzi...
Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...
Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geemailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje 9-11cm
Zilveren petitfour schep, 800/000. Fraai versierd met druivenranken en krullen. 15 cm. ca. 37 gr. M.T.:Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat
Lot plated bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Zilveren choker en broche, 800/000, met filigrain. Broche en choker beiden bijzonder fraai uitgewerkt met filigrain bloemen. Lengte collier 45 cm. Grootte broche 7 cm.
Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...
Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.
Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, twee goed 18-22cm CondR/G