Zes gouden fantasieringen, 585/000. Verschillende ringen o.a. met zirconia, saffier en robijn. Totaal ca. 10,4 gr Nieuw
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Donkerblauw lederen bank met fauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 85x156x76 en 100x75x 76cm
Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm
Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G
Drie prachtige Italiaanse gesigneerde mondgeblazen glazen voorwerpen, flacon, bokaal en schenkkan 21-26cm. Cond:G
Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000, 0.23crt. Tourmalijn 1,2x0,8cm ovaal, ø 65, 12,7gram. nieuw
Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G
Fraaie zilveren theepot, 925/000, Empire. Theepot met rechthoekig gecontourneerde vorm voorzien van houten greep en knop. MT.: Jacobus Carrenhoff, Amsterdam jl.: B:1836 28x13x18 cm. In goede staat.
Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G
Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.
Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.
Collier van parels met turkoois met gouden, 585/000 hanger. Collier van turkooiskralen en zoetwaterparels, ø 7 mm, bevestigd aan een sierlijke gouden hanger/sluiting volledig bezet met witte topazen ...
Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G
Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G
Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G
Oude Afrikaanse opgezette springbok, 20e eeuw in goede staat 120cm.
Negentiende eeuwse Hollandse beschilderde Friese stoelklok, in goede staat 70cm.
Gouden dameshorloge, 585/000, met gouden bewerkte band. Rond Prisma horloge, ø 15 mm, met fraaie Milanese band met bewerkte randen. Mechanisch, werkend. Lengte 18 cm. ca. 19 gr. In goede staat.
Twee decoratieve Oosterse pistolen naar oud voorbeeld met parelmoer, koper en beeninleg 44-52cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde bronzen pendule, ongereinigd, 8 daags uurwerk met veerophanging, halfuurslag, sterk vervuild, vleugels vrouw missen 35cm. Cond:R/G
Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.
Gouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Gourmetcollier met hanger gemaakt van twee trouwringen versierd met 2 granaten. Voorzien van veiligheid. ø hanger 25 mm, lengte 60 cm. ca. 15,4 gr.
Gouden ring met briljant, 585/000. Gouden brede ring met aan weerskanten een getorste rand met daartussen drie rijen met in totaal 31 briljanten. Breedte 11 mm, ø 51 ca. 7 gr.
Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G
Hans van Wijk 1965, 1911-1990, stilleven met slakken boomstronk en insecten, gemengde techniek op papier 20x18,5cm Cond:G
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.
E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G
Groot Indiaas handwerk (Boedhistisch) met Boedha's, draken en vele figuren, beschilderd met gouddraad en goudverf, 20e eeuw in lijst 48x83cm Cond:G
Zware vroeg 19e eeuwse bronzen classicistische ampfora vaas(empire) met rondom diverse romeinse figuren, omstreeks 1800 in goede staat 41cm.
Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm
Negentiende eeuws eikenhouten bingospel met inlegbord en 2 lades met benen speelchips 35x26x23cm.
Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G
Antieke eikenhouten staartklok omstreeks 1800 met dubbele kap, beschilderde houten panelen achter glas, landschapsdecors, originele patina in goede staat 165cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 1 deurs kabinet, pronkkast met veel snijwerk, ranken, leeuwenkoppen, vogel, volle korintische zuilen, in zeer goede staat 163x78x59cm.
Antieke Franse notenhouten buffetkast met snijwerk, Romeo en Julia volle zuilen en tollen, origineel beslag omstreeks 1880, in goede originele staat 270x150x54cm.
Prachtige antieke Engelse sideboard dressoir, omstreeks 1800 met 1 deur en 3 lades, dik mahonie fineer, in goede originele staat 93x170x60cm