Lot bestaande uit vier zilveren ringen: een ring met een achtmotief bezet met zirconia's, ø 53, een pavé ring met zirconia's, ø 51 een ring met floraal decor bezet met diverse barnstenen, ø 53, en ee...
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie lepels met een laat Empire puntsteel en kabelrand en een spitse lepelbak. MT.: Hendrik Matthias Brandt, Amsterdam jl.: E 1839 ca.114,7 gr. één le...
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Twaalf zilveren likeurlepels, 835/000, in cassette. Lepels met gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking en voorzien van een puntbak. MT.: Gebroeders Deelman, Groningen, 1863-1878. Totaal ca. ...
Gouden rozet ring met alexandriet met granaat, 585/000 Rozet ring met in het midden een ovaal geslepen alexandriet, 12x8 mm, met daaromheen een rand met glasgrananten. 20x16 mm. ø 50 ca. 5,5 mm.
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, MT: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196
Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 800/000. Gecontourneerd pepermuntdoosje versierd met Biedermeier krullen en bloemen. De zijkant is voorzien van een rib-bewerking. De onderzijde is voorzien van een gr...
3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Zilveren theezeef en geboortelepel, 835/000. Beiden Hollands. Theezeef met een afbeelding van een schip in de bak en op de steel MT.: B.W. van Eldik, Zutphen jl.: k: 1920. en een geboortelepel met dub...
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.
Lot met zes zilveren ringen, 925/000, Breed model met kleurstenen. Nieuw ca. 98 gr.
Acht zilveren kaartenhouders, 925/000, met diverse Aziatische voorstellingen. totaal ca. 29 gr. Grootte ca 20-25 mm.
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...
Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R
Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Kavel met 3 bezemstuivers: 1x Zilveren Pijl-of bezem stuiver Zeelandia anno 1791, Kwaliteit: ZF/P, 1x Zilveren pijl-of bezem stuiver Gelria anno 1764. Kwaliteit: ZF/P en 1x Zilveren pijl-of bezem stui...
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm
Oude Amerikaanse brandweer trapauto, omstreeks 1980, fire engine no 8(mist iets op gril, koplamp mist)In redelijke staat 60x110x54cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm
W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G
Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, panfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G
Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G
Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.
Kleine Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw, in goede staat 48cm.
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat
Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat
Vijf Spaans Lladro porseleinen figuren, vrouw met konijn, vrouw met lam, vrouw met stenen muur, vrouw met hond, jongen met zeilboot 19-24cm. beschadigingen, Cond:M/R/G
Twee Duitse antieke bisquit porseleinen wijwater wandbakjes , omstreeks 1900, terracotta mariabeeld Jac Maris 1955 (beschadigd) in goede staat 19-33cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G