Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G
Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.
Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G
Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G
Zilveren naaldenkoker en breischede, 835/000. Langwerpige naaldenkoker met Beidermeier bewerking, 90x12x5mm, voorzien van deukjes en een breischede verlopend van smal naar breed met Biedermeier bewerk...
Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met onyx. Elegante ring met langwerpige zetkast met een smal ovale onyx, 18x6mm. ø 56. ca 3,5 gr.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G
Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G
Ei hanger, versierd met rood emaille en diverse zirconia's. Kan open, met een engel aan de binnenzijde. Grootte 30x15mm. ca.7 gr. nieuw
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G
Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.
Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...
Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.