Messing lantaarnklok 18e/19e eeuws met eikenhouten console, slinger vernieuwd, ankergang, slagwerk op grote bel, in goede staat 41x19x16cm.
Achttiende eeuwse Franse schotelhaancomtoise, met peerslinger en wekker, wijzerplaat craquele en beschadigingen, 38x24x17cm Cond;R/G
Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm