Negentiende eeuwse grenenhouten Engelse staand horloge met 8 daags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, met seconden en datum aanduiding, in zeer goede staat 230cm.
Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met latoenkoperen feuille en vouwslinger, 40x31x17cm. Cond:G
Twee notenhouten tafelpendules, van Warmink 2e helft 20e eeuw met messing pootjes, 8 daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 23-29cm.
Antieke duitse eikenhouten pendule 1920, 8 daags uurwerk met halfuurslag met verzilverde messing wijzerplaat, in goede staat 34cm. Cond:G
Grote antieke duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap, omstreeks 1860, zonder deurtjes, oud wormbeval, verder in goede werkende staat 32x23x14cm. Cond:R/G
Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, met wekker, omstreeks 1860, 22x15x10cm. Cond:G
Grote antieke Duitse Schwarzwald wandklok, deels gerestaureerd omstreeks 1850, 40x30x14cm Cond:R/G
Antieke Franse pendule omstreeks 1860 op vergulde houten console en porseleinen plaquettes putti en globus en boeken, 8 daags uurwerk, halfuurslag, Marquin a Paris 39x42x16cm. Cond:G
Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G
Empire stijl moorenklokje, tabaksrokende moor met lange tabakspijk, eind 20e eeuw in goede staat 22cm.
Antieke Duitse Lenzkirch pendule van brons, historisme omstreeks 1880, uurwerk nr 723622 Aug, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 48cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse bronzen pendule, met 8 daags uurwerk halfuurslag en veerslinger, omstreeks 1860, herdersjongen mist staf, verder in goede staat 42x44x16cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux wandklok met mooie emaille cartouches, in goede originele staat , compleet met slinger en sleutel 8 daags met halfuurslag 64x40x15cm. Cond:G
Vooroorlogse marmeren Art Deco pendule omstreeks 1920, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in goede staat
Antieke Franse zwart marmeren pendule, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, omstreeks 1880, in goede staat 31cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten pendule met florale intarsia, verzilverde wijzerplaat, omstreeks 1840 , met 8 daags uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger 22cm. Cond:G
Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Italiaanse Capodimonte keramieken tafelklok, 2e helft 20e eeuw met Griekse voorstelling 25cm. Cond:G
Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Hollandse beschilderde Friese stoelklok, in goede staat 70cm.
Zeventiende eeuws Frans bronzen vergulde pendule met sevres porseleinen plaquettes, geleerde met perkament en boeken, 8 daags Richmond Paris gestempeld uurwerk met veerslinger 39x50x15cm. Cond:G
Twee oude jaarlopers omstreeks 1935-1960, firma kan omstreeks 1930, kundo omstreeks 1930, functies niet getest 24-31cm. Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G
Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R
Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.
Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, deurtjes vervangen, in goede werkende staat
Grote antieke Duitse Schwarzwald schilderijklok omstreeks 1840, zonder deurtjes, oude wormbeval, in goede werkende staat 39x28x13cm. Cond:R/G
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Negentiende eeuwse iepenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum, in mooie originele staat 123cm. Cond:G
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met vergulde Feuille en mooie gave wijzerplaat, uurwerk met ankergang 40x25x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Negentiende eeuwse bakkersklok omstreeks 1890, historisme met Jugendstil floraal decor, op keramiek en compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 39cm. Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met bel omstreeks 1900, kleine wijzer mist, verder in goede staat, emaille wijzerplaat 11cm Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker omstreeks 1900, met bel, emaille wijzerplaat en geslepen glas 11cm. Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule met gouden vergulding, verzilverde wijzerplaat, meisje met bokje, origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinger 38,5cm. in goede staat
Wortelnoten Warmink tafelklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen monturen 28cm. Cond:G
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat
Negentiende eeuwse eigenbouw Franse wandklok met mahoniehouten kast en franse pendule uurwerk en vergulde bronzen empire versieringen, in goede staat 70cm.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 88cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G
Antiek wekkerklokje omstreeks 1880, kind bij stadsbron (compositiemetaal)opdraaiveer is goed, in goede staat 26cm.
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.