Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...
Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm
Electrische Siemens precisie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Oude Engelse messing reiswekker dela Grense Oxford 768 20e eeuw. Uurwerk moet worden nagekeken 13cm Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok omstreeks 1870, 8 daags uurwerk Vincent & Cie met veerslinger, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten, zijkanten glas, achter deur, 40cm. Cond:G
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse bronzen vergulde pendule, omstreeks 1850, voorstelling met twee puttis en florale guirlandes aan vaas. Origineel 8 daags uurwerk, met halfuurslag, veerslinger en vergulding. ...
Grote antieke vuurvergulde Charles dix pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, voorstelling met edele heer, pen en schrijfpapier(wijzerplaat bij sleutelgaten beschadigd). Verder...
Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.
Zeer grote eikenhouten tafelklok, Westminster, barokstijl omstreeks 1920, kwartierslag en Lorenz Furtwangen uurwerk(zonder slinger, glas kapot, zijkant beschadigd) 56x44x17cm. Cond:R
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Franse Neo-Renaissance pendulestel met ranken en kariatiden, omstreeks 1870, compositiemetaal. 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag 45-52cm. Functies barometer en thermometer niet getest. Cond:G
Achttiende eeuwse eikenhouten staande klok, gedateerd 1754 met messing scharnieren, ongerestaureerd. Functies niet getest, slagwerk met twee hamers op bel, messing met tinnen wijzerplaat, 230cm. Cond:...
Grote vroeg 19e eeuwse houtgestoken Weense wandklok met groot Weens uurwerk en kwartierslag. Voorstellend een figuur die het uurwerk draagt, omstreeks 1840, overgeschilderd, 8 daags uurwerk met touwtj...
Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G
Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R
Antieke Franse wekker, ca 1870 met figuur die slaat op een trommel. ( composiet metaal en messing) 26 cm . Cond.:G
Negentiende eeuws verguld miniatuurklokje onder stolp met horloge uurwerk, omstreeks 1820, Neogothiek 17cm. Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille met metalen wijzerplaten voor regulateur klokken, ø18cm Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille wijzerplaten met messing, voor regulateur klokken, ø20cm Cond:G
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Kleine antieke Schwarzwald wandklok, omstreeks 1900 met opdraaiveer, houten wijzerplaat, messing klokkast(slinger weg) 13x9x6cm. Cond:G
Antieke eikenhouten vrijslinger, Gustav Becker, in goede staat 78cm. Omstreeks 1900.
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Weense notenhouten 2 gewichten regulateur, omstreeks 1870, in goede staat 120cm. Cond:G
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Groot 3 delig antiek Frans verguld bronzen klokkenstel met 5 lichts kaarskandelaars met 8 daags Frans origineel uurwerk met halfuurslag, 45-51cm. Cond:G
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Antieke Franse Louis Seize stijl marmeren zuilen pendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, 42cm. Cond:G
Grote antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes, gesigneerd A Couvin. Met geemailleerde wijzerplaat met putti Van compositiemetaal. Haarscheuren in de achterste poten 45cm
Grote 19e eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen figuur(herderin met pamfluit) 8 daags uurwerk met halfuurslag, minimale chips 50x52x20cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...
Negentiende eeuwse Franse pendule met porseleinen plaquettes en zuilen met putti, omstreeks 1870, compositiemetalen klokkast, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en slinger, 53cm. Cond:G
Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten tafelklok, omstreeks 1900, 38cm Cond:G
Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R
Oude Franse mini comtoise, omstreeks 1900-1950, Morbier, in goede staat 25x17x11cm. Cond:G
Negentiende eeuwse beschilderde Friese staartklok met zeegezicht decor, in goede staat 140cm. Cond:G