Twee antieke Historisme spiegels omstreeks 1880, 1 maal messing verguld met putti, en 1 maal brons(tafelklapspiegel) 25-30cm Cond:G
Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat
Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G
Twee delen Duits Jugendstil omstreeks 1900, schaal kopergeslagen vrouw met fruitmand en zweepslagdecor, grote Jugendstil vaas met dennenappeldecor, gemerkt Kayser, 37-38cm Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm
Nieuw ingelijst origineel Feyenoordshirt no 8, Rotterdam G10 8, Giovanni v. Bronckhorst, in goede staat 51x67cm.
Drie negentiende eeuwse dekseldoosjes, notenhouten garenhouder, parelmoerbeurs met vergulde sluiting, beurs notenhout, gemerkt Cannes je Reviendrai
Antiek mahonie dienblad omstreeks 1920 in goede staat 46ø Cond:G
Elf oude wandelstokken 20e eeuw, o.a. met messing handvaten, in goede staat 80-90cm.
Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
Antieke ivoren toneelkijker met messing, gesigneerd M.Tauber Leipzig-Dresden (krimpscheuren ivoor) 8,5x11x5cm Cond:R