Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws
Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.
Antieke paardentuig met bellen voor arrenslee, omstreeks 1900 100cm. Cond:G
Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.
Antiek mahoniehouten met eiken voetenbankje omstreeks 1900 in goede staat 18x19x26cm.
Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat
Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.
Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G
Antieke speeldoos omstreeks 1900(functioneert, kam goed) slotplaatjes mist verder in goede staat 10x17x12cm. Cond:G
Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G
Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G
Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.
Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm
Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Kongo ca. 1960, voorstellende een man met hoorn van een dier op het hoofd en een raffia lendendoek, 81x17x16cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een zittende man met kom in de handen.57x18x13cm, Cond.: G
Afrikaans wit houten beeld met glazen ogen van de Fang stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een voorouder met kom. 52x13,5x11cm., diverse (termieten)beschadigingen.
Afrikaans houten beeld van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1960-1970 met holle achterkant voor verbranding van kruiden door de medicijnman bij pijnbestrijding. 50x15x14cm., Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een wachter met hoorn van een dier op het hoofd, 70x15x17cm. Cond.: G
Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G
Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G
Antieke opalineglazen petroleumlamp omstreeks 1900, met handbeschilderde florale decors 55cm. Cond:G
Afrikaans houten beeld van de Lega stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een knielende vrouw met pot, 60x19x22cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G
Gesigneerde bronzen Japanse vaas of Yamahaka Maru, the yamashita steamship co L+D 1958, in goede staat 21,5cm.
Vooroorlogse wit emaille brooddoos, in goede staat 55x30x22cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken Koranhouder, in goede staat 24x36x19cm.
Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm
Oude Chinese houtgestoken figuur man met wandelstok, 20e eeuw, 30,5cm Cond:G
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G
Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G
Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G
Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G
Twee maal antiek, vaas met drakendecor, en een Duits porseleinen dekseldoos in eivorm waarschijnlijk Sitzendorf 25-12,5cm. Cond:R/G
Drie boeken, eenmaal zakhorloges, alte Möbel Westmünsterland, The Luigi Koelliker studiolo, cathalogus sotheby's 23-29cm
Drie antieke boeken, 1 Bruckmanns Fayence lexikon, kunststijlen in kleur Bjarne Jornaes, antieke encyclopedie Paul Atterburg 18-30cm Cond:G
Drie antieke boeken, European and American snuff boxes 1730-1830, Rozenburg monographie einen Mannfaktor 1883-1917(München), modern primitives naive paintings Oto Bihaj Merin, 30-31cm Cond:G
Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G
Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G
Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G
Drie fossiele roofdier snijtanden in gesteente 11-13cm. Cond:G
Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.
Drie maal antiquarisch Duitsland, Maria Regina Hillerin(incompleet), Evangelische Zeugnisse der Wahrheit 1795(incompleet en beschadigd) , geschichte Azien 17e-18e eeuws(incompleet) 11-35cm. Cond:M
Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws antiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G
Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm
Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat
Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G
Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G
Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.
Drie oude voorraadblikken, 1x Bensdorp poederchocolade omstreeks 1920, 2x Verkade Zaandam(licht bedeukt) 22-33cm. Cond:G
Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G
Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.
Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G
Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G
Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Oud kreeftbestek in cassette omstreeks 1930, met rood bacelieten heften(krimpnaden) 4x25x15cm. Cond:R
Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G
Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G
Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G
Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G
Negentiende eeuws antiquarisch boek, toneel decoratief, met op steen getekende platen, dichtelijke bijschriften, eene levensschets 1845 door E. van Ernst Koning, lichte vochtschade 26x35x1cm. Cond:R
Antieke houten veilinghamer omstreeks 1900, in goede staat, geeboniseerd 24cm.
Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G
Twee oude lederen reiskoffers omstreeks 1930, zwart, 10 delen wit baceliet, toiletset, compleet, bruinleder, met 6 delig toiletset, incompleet 31-53cm. Cond:G
Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse geeboniseerde houten crucifix met metalen corpus Christi, in goede staat 39cm.
Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G
Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.
Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G
Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden
Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.
Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G