Prachtige antieke Engelse sideboard dressoir, omstreeks 1800 met 1 deur en 3 lades, dik mahonie fineer, in goede originele staat 93x170x60cm
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten dressoir met intarsia omstreeks 1880, lichte fineerschade, gerestaureerd, 185x60x96cm. Cond:R/G
Prachtige 19e eeuwse notenhouten armleunstoel met klauwpoten en originele gobel bekleding, landschap met vogel, dorp en florale decors, in goede staat 110x70x74 cm
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegelgarderobe omstreeks 1880, met parapluhouder, opbergvak, kroon en tollen, lichte fineerschade 225x110x30cm. Cond:R/G
Zeldzame antieke originele Franse kersenhouten verlengbare bakkerstafel, eettafel met drie lades , in goede originele staat 76x185x74 en 76x250x74cm
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.
Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse cellostoel, notenhout, verstelbaar, met bronzen klauwpoten, gedraaide poten en lyra vormige rugleuning, 91cm in goede staat
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Wortelnoten bijzettafel op 3spantpoot, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 65x51ø Cond:G
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G
Bronzen empirestijl wandtafel met zwart marmeren blad, retour de Egypte, 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x129x40cm.
Oosterse kampferkist met slot, rijk bewerkt, met landschap en figurendecor 20e eeuw, 60x102x54cm Cond;G
Antieke 19e eeuwse vergulde bewerkte spiegel, in goede staat 119x82cm Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Kersenhouten design bureaustoel omstreeks 1960 in goede staat 74x50x61cm.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, in goede staat 75x53x80cm
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten nachtkastje met jalouziedeurtje en lade, in goede staat 67x32x48cm.
Drie delige antieke eikenhouten Duitse Ostfriese Worpsweder stijl meubelset, gesneden met boerenvrouwen portret, omstreeks 1900, stoel en hocker met biezen zitting, en tafel, in goede staat 61xø70cm- ...