Antieke lampetset, keramiek, omstreeks 1900, gemerkt, (chip kan) 30x40øcm Cond:R
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm